Творення людини – це найвища напруга всіх духовних сил: це і життєва мудрість,
і майстерність, і мистецтво. (В.Сухомлинський)

Розклад онлайн консультацій

Графік консультації з навчальних предметів

 

Прізвище, ім'я

по батькові

Предмет

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Волосухіна Вікторія Вікторівна

Хімія

 

 

10.00 – 11.00 9кл.

11.00 – 12.00 10кл.

12.00 – 13.00 11б

 

 

2

Тесленко Наталя Ігорівна

Укр. мова та література

13.00 – 16.00 7в

10.00 – 13.00 6в

13.00 – 16.00 7в

10.00 – 13.00 6в

10.00 – 13.00 6в

3

Василина-Тимофєєва Вікторія Валентинівна

Креслення

Технології

 

10.00 – 16.00

 

 

 

4

Череповська Крістіна Олегівна

Англійська мова

2-А, 2-В

10:00 – 13:00

3-А, 3-В

10:00 – 13:00

5-А,5-Б,5-В

14:00 – 17:00

4-В, 4-Г, 9-Б

10:00 – 13:00

10-Б

10:00 – 12:00

5

Сідашенко Валентина Анатоліївна

Укр. мова та література

 

10-10.30  -11а, 

10.40-11.10- 5б,

11.20-11.50 -8б

 

10-10.30-11а,

10.40-11.10-5б,

11.20-11.50-9б

 

6

Остришко Лариса Миколаївна

Укр. мова та література

 

10.00 – 11.00 7а

10.00 – 11.00 8а

10.00 – 11.00 9в

10.00 – 11.00 6в

7

Новосельцева Світлана Володимирівна

Укр. мова та література

10.00 – 12.00   -   6-а

12.00 – 14.00   -   10-б

10.00 – 12.00    -   8-в

10.00 – 12.00  - 7-б

10.00 – 12.00    6-а

12.00 – 14.00    10-б

10.00 – 12.00      7-б

 

8

Якубовська Наталія Михайлівна

Укр. мова та література

 

 

 

08.00 – 09.00  9б

09.00 – 10.00 8б

10.00 – 11.00 7б

11.00 – 12.00 5а

12.00 – 13.00 5в

13.00 – 14.00 Авдєєв 

 

9

Суліма Яна Ігорівна

Укр. мова та література

 

10.00 – 11.00 11б

11.00 – 12.00 10а

12.00 – 13.00 6б

 

10.00 – 11.00 11б

11.00 – 12.00 10а

12.00 – 13.00 6б

10.00 – 11.00 11б

11.00 – 12.00 10а

12.00 – 13.00 6б

10

Колесникова Наталія Іллівна

Математика

10.45 – 11.15  - 11б

10.45 – 11.15  - 11б

12.00 – 13.00  - 5б

13.00 – 14.00  - 6а

10.45 – 11.15  - 11б

10.45 – 11.15  - 11б

12.00 – 13.00  - 5б

13.00 – 14.00  - 6а

10.45 – 11.15  - 11б

11

Пахомова Наталя Василівна

Математика

10.45 – 11.15 11а

9.00 – 9.45 8б

10.00 – 10.45 10 а

10.45 – 11.15 11а

 

9.00 – 9.45 8б

10.00 – 10.45 10 а

10.45 – 11.15 11а

10.45 – 11.15 11а

12

Яровенко Віра Леонідівна

Математика

11.00 – 12.00  5а

12.00 – 13.00 6в

13.00 – 14.00 7б

14.00 – 15.00 8в

11.00 – 12.00  5а

12.00 – 13.00 6в

13.00 – 14.00 7б

14.00 – 15.00 8в

11.00 – 12.00  5а

12.00 – 13.00 6в

13.00 – 14.00 7б

14.00 – 15.00 8в

11.00 – 12.00  5а

12.00 – 13.00 6в

13.00 – 14.00 7б

14.00 – 15.00 8в

 

13

Овчинніков Володимир Олексійович

Математика

 

09.00 – 12.00

 

 

 

14

Малкова Ірина Михайлівна

Біологія

 

 

10.00 – 10.45 6 кл.

10.45 – 11.30 7 кл.

10.00 – 10.45 9 кл.

10.45 – 11.30 10 кл.

11.30 – 12.15 11 кл.

 

15

Гончаренко Ганна Миколаївна

Математика, інформатика

10.00 – 11.00 5в

10.00 – 11.00 5в

10.00 – 11.00 5в

10.00 – 11.00 5в

10.00 – 11.00 5в

16

Лопанська Ганна Юріївна

Математика, інформатика

10.00 – 10.45 9-В

10.50 – 11.35 7-В

10.00 – 10.45 6-Б

10.00 – 10.45 7-В

10.50 – 11.35 9-В

10.00 – 10.45 6-Б

10.00-  10.45 9-В (ДПА)

17

Токар Василина Геннадіївна

Фізика

10.00 – 12.00 8 кл.

11.30-12.00 11 кл

10.00 – 12.00 8 кл.

11.30-12.00 11 кл

 

18

Костенко Тетяна Андріївна

Фізика

11.00 – 13.00 7 кл.

14.00 – 16.00 10 кл.

14.00 – 16.00 9 кл.

14.00 – 16.00 10 кл.

 

19

Сєдих Аделіна Миколаївна

Географія

10.00 – 11.00 6,7 кл.

 

12.00 – 13.00 7, 8 кл.

 

12.00 – 13.00 10, 11 кл.

20

Бєлякова Світлана Василівна

Історія

Право

11.30-12.00 11 кл.

10.00 – 11.00 6кл.

11.00 – 12.00 9кл.

11.30-12.00 11 кл.

10.00 – 11.00 7кл.

 

21

Лістрова Ірина Сергіївна

Історія

12.00 – 13.00 8 кл.

12.00 – 13.00 9 кл.

12.00 – 13.00 5 кл.

12.00 – 13.00 10 кл.

 

22

Волкова Тетяна Іллівна

Англійська мова

09.00 – 10.00 4б

10.00 – 11.00 6кл.

11.00 – 12.00 7кл.

12.00 – 13.00 8кл.

13.00 – 14.00 9б

14.00 – 15.00 10а

 

 

 

11.30-12.00 11б

23

Плутенко Катерина Василівна

Англійська мова

09.00 – 10.00 7В

10.00 – 11.00 5Б

11.00 – 12.00 8А

12.00 – 13.00 6Б

10.00 – 11.00 8В

11.00 – 12.00 9А

09.00 – 10.00  3Б

11.00 – 12.00 8А

09.00 – 10.00 5Б

10.00 – 11.00 7В

11.00 – 12.00 8В

12.00 – 13.00 9А

9.00-10.00 8А

10.00 – 11.00 3Б

12.15-13.00 5Б

13.00-14.00 6Б

24

Мирик Ірина Миколаївна

Англійська мова

12.00 – 13.00 8б

12.00 – 13.00 6кл.

12.00 – 13.00 9а

12.00 – 13.00 10а

 

25

Висоцька Наталя Леонідівна

Англійська мова

10:00 – 11:00 4 кл.

11:00 – 12:00 9в

12:00 – 13:00 5 кл.

12:00 – 13:00 8в

10:00 – 11:00 2 кл.

11:00 – 12:00 3 кл.

10:00 – 11:00 4 кл.

12:00 – 13:00 8в

11:00 – 12:00 9в

10:00 – 11:00 2 кл.

11:00 – 12:00 3 кл.

12:00 – 13:00 5 кл.

26

Макаренко Ольга Миколаївна

Математика

 

09.00 – 11.00 7а

 

09.00 – 11.00 7а

 

27

Ніскородова Валентина Степанівна

Російська мова і література

10.00 – 11.00 9а

 

10.00 – 12.00 5в

 

 

28

Рудакова Марина Петрівна

Початкові класи

10.00 – 13.00

10.00 – 13.00

10.00 – 13.00

10.00 – 13.00

10.00 – 13.00

29

Юрченко Ольга Михайлівна

Початкові класи

09.00 – 12.00

09.00 – 12.00

09.00 – 12.00

09.00 – 12.00

09.00 – 12.00

30

Чумак Ольга Валентинівна

Початкові класи

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

31

Зубкова Наталія Володимирівна

Початкові класи

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

32

Орлова Наталія Миколаївна

Початкові класи

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

33

Забіяка Тамара Сергіївна

Початкові класи

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

34

Гончарова Лариса Ананіївна

Початкові класи

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

35

Зубенко Аліна Григорівна

Початкові класи

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

36

Трофімова Лілія Петрівна

Початкові класи

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

37

Борисова Світлана Йосипівна

Початкові класи

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

38

Маслакова Оксана Анатоліївна

Початкові класи

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

39

Гришина Юлія Олександрівна

Початкові класи

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

10.00 – 14.00

40

Клименко Олександра Віталіївна

Початкові класи

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

09.00 – 11.00

41

Курусь Олена Сергіївна

1-А

 

-

-

Домбровський Аврам, Домбровський Рустам

с 13-00 по 13-35

-

Домбровський Аврам, Домбровський Рустам

с 13-00 по 13-35

Палилюлька Дмитро с 11-00 по 11-35

 

 

 



Карта посетителей

    free counters

___________

Архив новостей

Март 2020 (13)
Февраль 2020 (8)
Январь 2020 (11)
Декабрь 2019 (6)
Ноябрь 2019 (16)
Октябрь 2019 (10)