• Дата: 31-05-2024, 19:26
31-05-2024, 19:26

ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ ДІТЯМ

ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ ДІТЯМПротягом березня-травня в навчальному закладі для учнів були проведені заняття з елементами тренінгу "Про небезпечні залишки війни"., які провела заступник директора попередньо пройшовши тренінг з інформування населення про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни від Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні.

• Дата: 31-05-2024, 19:23
31-05-2024, 19:23

Про вигорання та емоційний стан

Про вигорання та емоційний станУ березні педколектив закладу провів засідання педагогічної ради за темою: "Емоційне вигорання, або синдром ХХ століття", на якій торкнулись питань психо-емоційного стану усіх учасників навчально-виховного процесу. За результатами даної педради у класних колективах були для дітей проведені виховні години на тему : "Життя прекрасне та непередбачуване", які мали на меті підняти життєвий тонус, додати позитиву, навчити дітей сприймати життя з усіма його яскравими фарбами.

• Дата: 31-05-2024, 15:19
31-05-2024, 15:19

Вітаємо з останнім дзвоником!!!

Дорогі школярі! Сьогоднішній день – це не лише завершення навчального року, але й початок нових можливостей та пригод. Нехай майбутнє принесе вам нові знання, відкриття та незабутні емоції. Вітаємо з останнім дзвоником та бажаємо неймовірного літа. Проведіть його з близькими людьми!