• Дата: 4-11-2016, 16:49
4-11-2016, 16:49

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Рудаковой М.П.

Персональная страничка Рудаковой М.П.

• Дата: 4-11-2016, 17:11
4-11-2016, 17:11

Характеристика педагогічної діяльності вчителя

Рудакова Марина Петрівна має високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості. Активно впроваджує інноваційні форми і методи роботи у навчально-виховний процес. Цілеспрямовано працює над розвитком логічного мислення у школярів.

У своїй роботі значну увагу приділяє особистісно-зорієнтованому підходу, вибудовує систему формування успішної особистості.

Запровадженням прийомів гуманної педагогіки у навчально-виховний процес Марина Петрівна впливає на формування у молодших школярів моральних якостей. Рудакова М.П. – активний учасник роботи шкільного та міського методичних об’єднань. Неодноразово виступала з доповідями за темами: «Обдарована дитина, її риси. Діяльність педагога», «Роль пізнавальних завдань у розвитку творчих здібностей молодшого школяра», «Засоби підвищення навчальної мотивації у процесі навчання».

Марина Петрівна брала участь у майстер-класі В.Підласого від видавництва «Основа» «Продуктивна технологія» у 2013 році , неодноразово проводила майстер-класи для вчителів школи та міста: учасник Міжнародної відкритої он-лайн конференції «Коучинг в освіті» (2012р), конкурсу «Мобільне навчання у відкритому інформаційному просторі». Рудакова М.П. презентувала свій досвід роботи на віртуальній обласній виставці «Сучасні заклади освіти-2014». Фрагменти уроків вчителя ввійшли до шкільного відео-проекту «Відкритий урок».

• Дата: 4-11-2016, 16:53
4-11-2016, 16:53

Способы стимулирования учебной деятельности младших школьников

Персональная страничка Рудаковой М.П.Персональная страничка Рудаковой М.П.

Декабрь 2017 (3)
Ноябрь 2017 (6)