Творення людини – це найвища напруга всіх духовних сил: це і життєва мудрість,
і майстерність, і мистецтво. (В.Сухомлинський)

Переможці олімпіад та конкурсів

 

2019-2020н.р. Обласний етап

 

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Зайняте місце

Історія

1

Бойко Богдан

8-А

VI

Математика

2

Петровський  Іван

8-б

ІІ

3

Каупонен Марія

8-б

ІІ

4

Тішин Олексій

9-б

ІІІ

Фізика

5

Каупонен  Марія

8-б

ІІ

Укр.мова

6

Іванова  Олена

11-б

ІІІ

Географія

7

Іванова Олесандра

11-б

ІІІ

Англ.мова

8

Марченко  Марія

9-б

V

9

Челов’ян  Софія

11-б

V

Рос.мова

10

Марченко Марія

9-б

V

Хімія

11

Іванова Олена

11-б

VI

 

Всеукраїнський етап.

Міжнародний конкурс імені Петра Яцека «Підсумковий єтап»

Слободяник Дар’я 6-А клас учитель Новосельцева С.В.

 

 

2019-2020н.р. Міський етап

 

І місце

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Вчитель

1

Укр.мова

Петровський Іван

8-б

Сідашенко В.А.

2

Укр.мова

Іванова Олександра

11-Б

Сідашенко В.А.

3

Астрономія

Іванова Олександра

11-Б

Токар В.Г.

4

ім.Шевченко

Орел Єлизавета

7-Б

НовосельцеваС.В.

5

ім.Шевченко

Ковальчук С.

8-Б

Сідашенко В.А.

6

Історія

Бойко М.

8-А

Лістрова І.С.

7

Математика

Чуйко Михайло

6-А

Колеснікова Н.І.

8

Математика

Петровський

8-б

Пахомова Н.В.

9

Математика

Тішин Олексій

9-Б

Євдокімова

10

Географія

Іванова Олександра

11-Б

Сєдих А.М.

11

ім.Яцика

ТішинОлексій

9-Б

Сідашенко В.А.

12

Рос.мова

Каупонен Марія

8-Б

Якубовська Н.М.

13

Рос.мова

Марченко  М.

9-Б

Якубовська Н.М.

14

Хімія

Іванова Олександра

11-Б

Волосухіна В.В.

15

Англ.мова

Челов’ян Софія

11-Б

Волкова Т.І.

16

Англ.мова

Марченко  М.

9-Б

Череповська К.О.

 

ІІ місце

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Вчитель

1

Фізика

Каупонен Марія

8-Б

Токар В.Г.

2

Фізика

Гребець Андрій

10-А

Костенко Т.А.

3

ім.Шевченко

Іванова Олександра

11-Б

Суліма Я.І.

4

Історія

Пристинська  К.

10-А

Лістрова І.С.

5

Нім.мова

Яковлев Г.

8-Б

Мирик І.М.

6

Математика

Каупонен Марія

8-Б

Пахомова Н.В.

7

ім.Яцика

Слободянік  Дар’я

6-А

НовосельцеваС.В.

8

ім.Яцика

Жук Олеся

11-Б

Суліма Я.І.

9

Рос.мова

Челов’ян Софія

11-Б

Суліма Я.І.

10

Англ.мова

Ковальчук С.

8-Б

Волкова Т.І.

11

Англ.мова

Торгіна

10-А

Волкова Т.І.

ІІІ місце

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Вчитель

1

Укр.мова

Тішин Олексій

9-Б

Сідашенко В.А.

2

Фізика

ПетровськийІван

8-б

Токар В.Г.

3

Фізика

Тішин Олексій

9-Б

Костенко Т.А.

4

ім.Шевченко

Козак Ніка

5-А

Якубовська Н.М.

5

ім.Шевченко

Слободянік  Дар’я

6-А

НовосельцеваС.В.

6

Екологія

Коротенко Софія

10-А

Малкова І.М.

7

Математика

Колесніков Л.

7-Б

Яровенко В.Л.

8

Біологія

Страхова О.

8-А

Горєлікова

9

Біологія

Бондаренко А.

9-А

Малкова І.М.

10

Біологія

Коваленко А.

10-А

Малкова І.М.

11

Біологія

Іванова Олександра

11-Б

Малкова І.М.

12

Географія

ПетровськийІван

8-б

Сєдих А.М.

13

Географія

Ковшов Микита

10-А

Сєдих А.М.

14

ім.Яцика

Петровський  Іван

8-б

Сідашенко В.А.

15

Англ.мова

Торгіна

10-А

Волкова Т.І.

 

 

Міські олімпіади  2018-2019 н.р.

 

 

№пп

Призвище

Клас

Конкурс

Вчитель

I місце

1

Орел Є.

6 Б

Ім. Яцик

Новосельцева С.В.

2

Іванова 0.

10 Б

Ім. Яцик

Суліма Я.І.

3

Челов'ян С.

10 Б

Німецька мова

Мирик І.М.

4

Ткаченко М.

11 Б

Екологія

Горєлікова Т.В.

5

Іванова О.

10 Б

Астрономія

Токар В.Г.

6

Карпенко О.

11 А

Історія

Лістрова І.С.

7

Каупонен М.

7 Б

Фізика

Токар В.Г.

8

Тішин О.

8 Б

Фізика

Костенко Т.А.

9

Іванова О.

10 Б

Географія

Сєдих А.М.

10

Колесніков Л.

6 Б

Математика

Яровенко В.Л.

11

Петровський І.

7 Б

Математика

Пахомова Н.В.

12

Страхова О.

7 А

Біологія

МалковаІ.М.

13

Іванова О.

10 Б

Біологія

Малкова І.М.

14

Помирчий В.

9 А

Англійська мова

Волкова Т.І.

 

 

 

II місце

1

Тішин О.

8 Б

Російська мова

Ніколенко А.О.

2

Петровський І.

7 Б

Фізика

Токар В.Г.

3

Корепанова Д.

10 Б

Математика

Колеснікова Н.І.

4

Бережной Є.

11 Б

Математика

Колеснікова Н.І.

5

Жук О.

10 Б

Українська мова

Суліма Я.І.

6

Іванова О.

10 Б

Хімія

Волосухіна В.В.

7

Челов'ян С.

10 Б

Англійська мова

ВолковаТ.І.

8

Ковальчук С.

7 Б

Ім. Шевченко

Сідашенко В.А.

9

Іванова О.

10 Б

Ім. Шевченко

Суліма Я.І.

10

Шумська П.

9 А

Ім. Яцика

Суліма Я.І.

 

 

 

IІI місце

1

Челов'ян С.

10 Б

Російська мова

Суліма Я.І.

2

Іванова О.

10 Б

Екологія

Малкова І.М.

3

Петровський І.

7 Б

Географія

Сєдих А.М.

4

Ковшов Д.

9 А

Географія

Сєдих А.М.

5

Чуйко М.

5 А

Математика

Пахомова Н.В.

6

Коваленко А.

9 А

Біологія

Горєлікова Т.В.

7

Добряк Р.

3 Б

Ім. Яцика

Рудакова М.П.

 

 

 

Обласний етап

 

Іванова О.  10 Б  Географія – ІІ місце

 

Біологія – ІІІ місце

 

Ім. Яцика – І місце

 

Ім. Шевченка – І місце

 

Карпенко О.11-А         Історія – ІІІ місце

 

 

 

Петровський І.    7 Б    Математика - учасник

 

Помирчий В.      9А     Англійська мова - ІІІ місце

 

 

Міські олімпіади 2017-2018 рік 

 

І місце

№ п/п

Прізвище, ім’я

клас

Предмет

Вчитель

1

Ковальчук С.

ім.Шевченко конкурс

СідашенкоВ.А.

2

Іванова О.

географія

Сєдих А.М.

3

Іванова О.

Історія

БєляковаС.В.

4

Каупонен М.

Математика

Пахомова Н.В.

5

ІвановаО.

Біологія

МалковаІМ

6

Бойко М.

11б

Біологія

МалковаІ.М.

7

Слободянік Д.

ім.Яцика

Берднікович О.М.

8

Петровський І.

Ім.Яцика

СідашенкоВ.А.

9

Тішин О.

ім.Яцика

СідашенкоВ.А.

10

Іванова О.

Хімія

Волосухіна В.В.

11

БойкоМ.

11б

Хімія

Волосухіна В.В.

12

Лихо С.

Рос.мова

НіколенкоАО

13

БайдаченкоВ.

10а

технологія

Василина-Тимофєєва В.В.

14

Корепанова  Д.

Математика

 

15

Челов’ян С.

Англ.мова

Волкова ТІ

 

ІІ місце

№ п/п

Прізвище, ім’я

клас

Предмет

Вчитель

1

Тішин О.

Ім.Шевченко

Сідашенко В.А.

2

Іванова О.

Ім.Шевченко

Суліма Я.І.

3

Байдаченко В.

10б

Ім.Шевченко

Якубовська Н.М.

4

Кіселькова Д.

Укр.м.і літ.

Байдаченко

5

Іванова О.

Укр.мова

Суліма Я.І.

6

Корепанова  Д.

Математика

КолесніковаНІ

7

Іванченко О.

10б

Ім.Яцика

Сідашенко В.А.

8

Коротенко С.

Зар.літ.

Суліма Я.І.

9

Жук О.

Рос.мова

Суліма Я.І.

 

ІІІ місце

№ п/п

Прізвище, ім’я

клас

Предмет

Вчитель

1

Голумбієвська С.

11а

Ім.Шевченко

Новосельцева С.В.

2

Помирчий

 

Англ..мова

ВолковаТ.І.

3

Холодков Д.

11а

фізика

Костенко Т.А.

  

Обласні олімпіади

Байдаченко В. –Праця – ІІІ місце

Іванова О. -  Географія – ІІ місце

Іванова О. – Біологія – І місце

Іванова О. – Хімія – ІІІ місце

 

 

Победители олимпиад 2012-2013 учебный год

 

 

1 Место:

Гончар Е. (10-А, география, Седых)

Кривуля Г. (11-А, укр.яз., Сидашенко)

Пономар (8-А, математика, Яровенко)

Чутора Е. (10-А, математика, Колесникова)

Иванова (4-Б, Яцик Теслицкая)

Рижко Я. (10-А, право, Туманов)

Степко А. (11-А, англ.яз., Кильган)

Резченко К. (11-А, программирование, Логвинов)

Мартимьянова М. (8-Б, биология, Гореликова)

Пономар (8-А, физика, Костенко)

Степко А. (11-А, физика, Костенко)

Степко А. (11-А, информатика, Рузавин)

Резченко К. (11-А, информатика, Рузавин/Логвинов)

Гончар Е. (10-А, химия, Волосухина)

 

 

2 Место:

Мартимьянова М. (8-Б, русский, Теслицкая)

Качулин (7-Б, география, Седых)

Степко А. (11-Б, география, Седых)

Гончар Е. (10-А, экология, Малкова)

Кайдан (3-А, Яцик Бердникович)

Судакова М. (10-А, Яц Склярова-Жук)

Днистренко М. (11-А, астрономия, Костенко)

Гончар Е. (10-А, биология, Малкова)

Зубков (9-Б, физика, Костенко)

 

3 Место:

Подгорная (9-А, история, Белякова)

Рижко Я. (10-А, история, Туманов)

Старченко В. (7-А, укр.яз., Склярова-Жук)

Кривуля А. (11-А, экология, Малкова)

Хаустов (9-Б, труды, Осадчая)

Качулин (7-Б, математика, Клочко)

Конвай (7-Б, математика, Клочко)

Гуменный А. (11-А, математика, Клочко)

Подгорная (9-А, Яцик, Теслицкая)

Ткаченко А. (10-А, англ.яз., Котлик) 

Кривуля А. (11-А, биология, Малкова)

Гуменный А. (11-А, физика, Костенко)

Степко А. (11-А, химия, Волосухина) 

 

 

Победители олимпиад 2011-2012 учебный год

 

Iместо

Укр.яз и литература – Михальчук К. 11-Б

Математика – Степко А.  10-А

Математика - Котлик В. 11-Б

Конкурс им.Яцика  - Муштак К.  11-Б

ОТМ – Мартемьянова Р.  7-Б

Англ.язык - Михальчук К. 11-Б

Астрономия – Мацагор И. 11-А

Информатика – Олейник К. 11-Б

Информатика - Резченко К.  10-А

 

IIместо

Экология – Кривуля А. 10-А

Физика – Пономаренко А.  7-А

География – Крывуля А. 10-А

География – Котлик В. 11-Б

Математика – Конвай М. 6-Б

Конкурс им.Яцика  - Крывуля А. 10-А

Право – Гончар Л. 9-А

Химия – Степко А. 10-А

Англ.язык – Ткаченко А. 9-А

Англ.язык – Степко А. 10-А

Информатика - Степко А. 10-А

Информатика – Котлик В. 11-Б

 

IIIместо

Русс.язык – Муштак К. 11-Б

Физика – Мацагор И. 11-А

Физика – Балазан  С.  8-Б

Укр.яз и литература – Крывуля А. 10-А

География – Гончар Л. 9-А

Математика –Пристинский Д. 6-Б

Математика –Качулин Е. 6-Б

Математика –Лившиц А. 11-Б

ОТМ – Железнякова 7-Б

Химия – Гончар Л. 9-А

 

Победители олимпиад 2010-2011 учебный год


1-место:
1. Мацагор І.(10А), фізика;
2. Степко А. (9А), фізика;
3. Степко А. (9А), укр. мова;
4. Муштак К. (10Б), укр. мова;
5. Котлік В. (10Б), географія;
6. Гончар Є., географія;
7. Степко А. (9А), конкурс ім.Яцика;
8. Мацагор І. (10А), астрономія;
9. Резченко К. (9А), інформатика(конкурс "Бобер");
10. Михальчук К. (10 Б), англ.мова;

2-место:
1. Степко А. (9А), хімія;
2. Балазан С. (7Б), математика;
3. Ріжко Я. (8А), історія;
4. Степко А. (9А), біологія;
5. Муштак К. (10Б), конкурс ім. Яцика;
6. Головко В. (10А), економіка;
7. Степко А. (9А), англ.мова;

3-место:
1. Орел О. (10Б), історія;
2. Котлік В. (10Б), математика, інформатика(конкурс "Бобер");
3. Соколова С.(9А), економіка;


Победители олимпиад 2009-2010 учебный год


1- место:
1. Попов Н. (11-Б) - англ.яз, физика, программирование;
2. Михальчук К. (9-Б) - украинский язык и литература;
3. Степко А. (8-А) - физика;
4. Муштак К. (9-Б) - конкурс им.Яцика;


2- место:
1. Аракелян А. (9-Б) - биология;
2. Романика Е. (11-Б) - биология;
3. Пономарёва А. (11-Б) - история;
4. Баранчикова Ю. (11-А) - труд;
5. Бойко А. (8-А) - труд;
6. Олейник К. (9-Б) - труд;
7. Котлик В. (9-Б) - физика;
8. Чутора Е. (7-А) - физика;
9. Муштак К. (9-Б) - русс.яз;
10. Рудакова К. (11-Б) - русс.яз;
11. Степко А. (8-А) - химия;
12. Попов Н. (11-Б) - химия;
13. Гуменный А. (8-А) - английский;
14. Михальчук К. (9-Б) - английский;
15. Рудакова К. (11-Б) - английский;
16. Чутора (7-А) - география;

3- место:
1. Михальчук К. (9-Б) -русс.яз;
2. Пономарёва А. (11-Б) - русс.яз;
3. Ябуров М. (9-Б) - английский;
4. Степко А. (8-А) - математика;
5. Попов Н. (11-Б) - математика;
6. Ильченко (5-А) - конкурс им.Яцика;
7. Пономарёва А. (11-Б) -конкурс им.Яцика ;

Победители олимпиад 2008-2009 учебный год


(I командное место по городу )
Степко А. (7-А) - математика (I место), Гуменный А. (7-А) - математика (III место), Котлик В. (8-Б) - математика (III место), Никитина О. (10-Б) - математика (I место), Малкова Н. (10-Б) - география (III место), Котлик В. (8-Б) - физика (I место), английский язык (III место), Мацагор И. (8-А) - техн.праця (III место), Коваленко Ф. (8-Б) - техн.праця (II место), Баранчикова Ю. (10-А) обслуг.праця (I место), Ткачова Н. (11-В) обслуг.праця (III место),
Михальчук Е. (8-Б) - английский язык (I место), химия (III место),Гридасова Д. (8-Б) - английский язык (III место),Овсий О. (10- Б) - английский язык (II место),Рудакова Е. (10-Б) - английский язык (II место),Поп К. (11-А) - английский язык (III место),Банников К. (10 - Б) - химия (II место),Солодчук Д. (11-А) - право (III место),Попов Н. (10-Б) - программирование(Iместо.), математика(III место), физика (I место),Резченко Д. (11-А) - программирование (I место), физика (I место),Лихолат А. (11-А) - история(I место), английский язык (I место)
Пономарёва А. (10-Б) - история (I место), русский язык (II место), украинский язык (Iместо), конкурс им.Яцека (I место),Муштак Е. (8-Б) - русский язык (II место), украинский язык (Iместо), география (II место),Лившиц А. (11-Б) - русский язык (I место),Романика Е. (10-Б) - биология (III место),Цюрупа Е. (11-Б) - украинский язык (Iместо), математика (I место), физика (IV место), химия (I место).
Победители олимпиад 2007-2008 учебный год

(I командное место по городу )
ХИМИЯ Попов Н. - 1 место (9кл)Цюрюпа Ж. - 2 место (10кл), МАТЕМАТИКА Степко - 2 место (6кл) Котлик В. - 1 место (7кл)Вербицкий М. - 3 место (7кл) Попов Н. - 1место (9кл)ФИЗИКА Попов Н. -1 место (9кл)Резченко Д. - 2 место(10кл), ПРОГРАММИРОВАНИЕБашмаков Р. -1 место (11кл), ГЕОГРАФИЯМуштак К. -3место (7кл),БИОЛОГИЯ Копылов Н. -1 место (11кл) Романика Е. - 2 место (9кл),АНГЛ. ЯЗ Попов Н. - 2место (9кл) Башмаков Р. 3место(11кл)
 



Карта посетителей

    free counters

___________

Архив новостей

Июнь 2020 (1)
Май 2020 (29)
Апрель 2020 (23)
Март 2020 (13)
Февраль 2020 (8)
Январь 2020 (11)