Работа Малой Академии Наук

Так, на підсумковому засіданні МАН були заслухані  наступні роботи:

1.Сєдих Каміла, Мельникова Світлана, Карпенко Єлизавета – 6-А клас за темою «Першоцвіти нашого краю та бережливе ставлення до них»,  науковий керівник Сєдих Аделіна Миколаївна, вчитель географії.

2.Сисоєв Олександр,  Темна Ольга – 10 – А клас,  Тимченко Олена-8 – Б клас за темою «Терновий край»,  науковий керівник Сєдих Аделіна Миколаївна, вчитель географії.

3.Ріжко Ярослава – 9 – А клас  за темою «Феномен людської пам’яті», науковий керівник Малкова Ірина Михайлівна, вчитель біології.

4.Іваново Катерина – 10 – А клас за темою «Мова телеканалів»,  науковий керівник Сідашенко Валентина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури.

5.Тетерін Іван – 10 – А клас, за темою «Проблеми світла та кольору в живописі», науковий керівник Василина-Тимофєєва Вікторія Валентинівна, вчитель технологій.

В своїх роботах учні демонстрували певні теоретичні відомості та результати  практичних досліджень стосовно обраних тем.  Над своїми роботами учні разом з науковими керівниками працювали протягом всього навчального року.  За цей час роботи заслуховувались на робочих засіданнях МАН, шкільних методичних об’єднаннях вчителів по кафедрах. Далі відбувалося обговорення робіт, учні отримували рекомендації та вживали заходів щодо їх впровадження в роботу.

ВИСНОВКИ, РЕКОМЕНДАЦІЇ:

1.Роботи Іванової Катерини, 10-А  «Мова телеканалів»,  Ріжко Ярослави, 9 – А «Феномен людської пам’яті» висунути для участі в 1 (міському) турі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

2.Вчителям Сідашенко В.А., Сєдих А.М., Малковій І.М. оголосити подяку за підготовку учнів.

3.Вчителям-предметникам, учні яких не взяли участі в захисті робіт МАН в 2011-2012 навчальному році, підготувати дітей в наступному .