Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
Дорогі школярі! Сьогоднішній день – це не лише завершення навчального року, але й початок нових можливостей та пригод. Нехай майбутнє принесе вам нові знання, відкриття та незабутні емоції. Вітаємо з останнім дзвоником та бажаємо неймовірного літа. Проведіть його з близькими людьми!
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи
З 11 до 17 вересня в школі провели тиждень громадянського суспільства, центральною подією якого стало 15 вересня - Міжнародний день демократії.
На цьому тижні під час уроків та виховних заходів ми акцентували увагу на формуванні у здобувачів освіти цінностей демократії та прав людини, розумінні механізмів взаємодії демократичної держави та громадянського суспільства.
Категория: Життя школи
Категория: Життя школи