• Дата: 4-11-2016, 16:49
4-11-2016, 16:49

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Рудаковой М.П.

Персональная страничка Рудаковой М.П.

• Дата: 6-12-2016, 09:12
6-12-2016, 09:12

Смешанное обучение.

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Лопанской А.Ю.

Смешанное обучение.

• Дата: 6-12-2016, 08:58
6-12-2016, 08:58

Впровадження інтерактивних форм і методів на уроках історії

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Листрова И.С.

Впровадження інтерактивних форм і методів на уроках історії Впровадження інтерактивних форм і методів на уроках історії

Сприяє підвищенню навчальної мотивації;

Зростанню інтересу учнів до предмету;

Активізує пізнавальну діяльність;

Розвиває творче мислення, вміння аналізувати, робити висновки, висловлювати власну думку;

А найголовніше – формують особистість, яка здатна жити і працювати в безперервно мінливому світі.

• Дата: 6-12-2016, 08:48
6-12-2016, 08:48

Педагогічна рада Самоосвітня діяльність та розвиток учасників НВП – головна умова підвищення ефективності уроку

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Тесленко Н.И.

Педагогічна радаСамоосвітня діяльність та розвиток учасників НВП – головна умова підвищення ефективності урокуТеоретична студія

Інформаційно-теоретичний блок

Пріоритетні напрямки розвитку сучасної освіти. Система роботи методичної служби школи щодо створення сприятливих умов у навчальному закладі для самоосвітньої діяльності учасників НВП. (Доповідач заступник директора з НВР Тесленко Н.І.)

• Дата: 4-11-2016, 17:21
4-11-2016, 17:21

Характеристика педагогічної діяльності вчителя Кривуна Ю. З.

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Кривун Ю. З.

За час роботи у навчальному закладі зарекомендував себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Під час проведення уроків застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів. У своїй роботі вчитель значну увагу приділяє формуванню у дітей навичок самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Уроки Юрія Зіновійовича відзначаються продуманістю, грамотністю, послідовністю, ефективністю використання різноманітних методів та прийомів, інтенсивністю діяльності учнів, застосуванням міжпредметних зв’язків, що сприяє поглибленню знань не лише музики, але й літератури, історії, краєзнавства. Учитель уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, створити позитивний емоційний настрій у класі. Виховує естетичні почуття. Юрій Зіновійович – керівник вокального гуртка для учнів 5-8 класів та ВІА старшокласників. Гуртківці беруть активну участь у шкільних та міських виховних заходах, виступають з концертами. Юрій Зіновійович має добрі вокальні дані, завжди виступає перед колегами, учнями та їх батьками.

• Дата: 4-11-2016, 17:11
4-11-2016, 17:11

Характеристика педагогічної діяльності вчителя

Рудакова Марина Петрівна має високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості. Активно впроваджує інноваційні форми і методи роботи у навчально-виховний процес. Цілеспрямовано працює над розвитком логічного мислення у школярів.

У своїй роботі значну увагу приділяє особистісно-зорієнтованому підходу, вибудовує систему формування успішної особистості.

Запровадженням прийомів гуманної педагогіки у навчально-виховний процес Марина Петрівна впливає на формування у молодших школярів моральних якостей. Рудакова М.П. – активний учасник роботи шкільного та міського методичних об’єднань. Неодноразово виступала з доповідями за темами: «Обдарована дитина, її риси. Діяльність педагога», «Роль пізнавальних завдань у розвитку творчих здібностей молодшого школяра», «Засоби підвищення навчальної мотивації у процесі навчання».

Марина Петрівна брала участь у майстер-класі В.Підласого від видавництва «Основа» «Продуктивна технологія» у 2013 році , неодноразово проводила майстер-класи для вчителів школи та міста: учасник Міжнародної відкритої он-лайн конференції «Коучинг в освіті» (2012р), конкурсу «Мобільне навчання у відкритому інформаційному просторі». Рудакова М.П. презентувала свій досвід роботи на віртуальній обласній виставці «Сучасні заклади освіти-2014». Фрагменти уроків вчителя ввійшли до шкільного відео-проекту «Відкритий урок».

• Дата: 4-11-2016, 16:53
4-11-2016, 16:53

Способы стимулирования учебной деятельности младших школьников

Персональная страничка Рудаковой М.П.Персональная страничка Рудаковой М.П.