• Дата: 6-12-2016, 09:15
6-12-2016, 09:15

06 грудня – День Збройних Сил України.

06 грудня – День Збройних Сил України.Це свято відмічається в нашій школі вже котрий рік поспіль. Разом із традиційними заходами – виховними годинами, проведеними в 1-11 класах, змаганнях зі стрільбі, концертом, цього року хочеться відмітити новинку у святкуванні – спортивні змагання між командою старшокласників, яку представляли юнаки 11 – Б класу та командою дорослих чоловіків, до складу якої входили вчителі школи, випускники, батьки. Представники команд змагались у швидкості, бігу з перепонами, орієнтуванні у різних ситуаціях, спритності, силі, транспортуванні пораненого, передачі зброї.

• Дата: 6-12-2016, 09:12
6-12-2016, 09:12

Смешанное обучение.

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Лопанской А.Ю.

Смешанное обучение.

• Дата: 6-12-2016, 08:58
6-12-2016, 08:58

Впровадження інтерактивних форм і методів на уроках історії

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Листрова И.С.

Впровадження інтерактивних форм і методів на уроках історії Впровадження інтерактивних форм і методів на уроках історії

Сприяє підвищенню навчальної мотивації;

Зростанню інтересу учнів до предмету;

Активізує пізнавальну діяльність;

Розвиває творче мислення, вміння аналізувати, робити висновки, висловлювати власну думку;

А найголовніше – формують особистість, яка здатна жити і працювати в безперервно мінливому світі.

• Дата: 6-12-2016, 08:48
6-12-2016, 08:48

Педагогічна рада Самоосвітня діяльність та розвиток учасників НВП – головна умова підвищення ефективності уроку

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Тесленко Н.И.

Педагогічна радаСамоосвітня діяльність та розвиток учасників НВП – головна умова підвищення ефективності урокуТеоретична студія

Інформаційно-теоретичний блок

Пріоритетні напрямки розвитку сучасної освіти. Система роботи методичної служби школи щодо створення сприятливих умов у навчальному закладі для самоосвітньої діяльності учасників НВП. (Доповідач заступник директора з НВР Тесленко Н.І.)

• Дата: 6-12-2016, 08:38
6-12-2016, 08:38

День української писемності та мови9 листопада 2016 року у школі відсвяткували День української писемності та мови у рамках Тижня української писемності. Яскравими та незабутніми були заходи, привчені красі рідного слова. Виставка стіннівок та малюнків, робота лекторської групи, класні  години – все це було підготовлено учнями разом із учителями початкових класів та вчителями української мови та літератури.

На шкільному етапі конкурсу ім..П.Яцика діти мали можливість показати свої знання української мови та позмагатися у першості.

• Дата: 6-12-2016, 08:25
6-12-2016, 08:25

Перлина Донеччини

Перлина ДонеччиниЗ 24 по 26 листопада 2016 р. у м.Святогірськ на базі центру дитячого відпочинку «Перлина Донеччини» відбулась IX Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Південно-східна Україна: зі стародавності у XXI ст..», у роботі якої брали участь учні ЗОШ №5.

Пошуковий загін краєзнавчого гуртка школи під керівництвом учителя географії Сєдих А.М. у складі Сєдих Каміли (11а), Соколової Олени (11а), Пашуль Анжеліки (11а), Мирик Марини (11а) на відкритті конференції до уваги учасників представив роботу «Звичаї, обряди та традиції сіл північно-східної частини Лиманського району Донецької області» та отримав грамоту як переможець регіонального етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» в рамках обласного краєзнавчого руху «Донбас – мій рідний край» за напрямком «Із батьківської криниці».