Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » День української писемності та мови
  • Дата: 6-12-2016, 08:38
6-12-2016, 08:38

9 листопада 2016 року у школі відсвяткували День української писемності та мови у рамках Тижня української писемності. Яскравими та незабутніми були заходи, привчені красі рідного слова. Виставка стіннівок та малюнків, робота лекторської групи, класні  години – все це було підготовлено учнями разом із учителями початкових класів та вчителями української мови та літератури.

На шкільному етапі конкурсу ім..П.Яцика діти мали можливість показати свої знання української мови та позмагатися у першості.

Конкурс ім..П.Яцика. Вчитель української мови та літератури Якубовська Н.М.Конкурс ім..П.Яцика. Вчитель української мови та літератури Якубовська Н.М.

Свято рідної мови. Ведучі: Слищенко Руслан (11б), Челомбітько Ганна (8в)

Тематичний урок рідної мови у 3-А класі. Учитель Бердникович О.М.Тематичний урок рідної мови у 3-А класі. Учитель Бердникович О.М.

Виставка стіннівок до Дня української писемності та мови.Виставка стіннівок до Дня української писемності та мови.

Свято рідної мови. Виступ учнів 5-А класу. Класний керівник Остришко Л.М.Свято рідної мови. Виступ учнів 5-А класу. Класний керівник Остришко Л.М.

Свято рідної мови. Виступ учнів 5-А класу.Свято рідної мови. Виступ учнів 5-А класу.

Свято рідної мови. Виступ учня 11-Б класу Дицького В.

Свято рідної мови. Виступ учениці 7-Б класу Лоскутової А.

Конкурс знавців української мови ім..П.Яцика. Роботу виконують учениці Челов`ян С. (8-Б), Іванова О. (8-Б), Чумак А. (10-Б), Сергунова С. (10-Б).Конкурс знавців української мови ім..П.Яцика. Роботу виконують учениці Челов`ян С. (8-Б), Іванова О. (8-Б), Чумак А. (10-Б), Сергунова С. (10-Б).

Український танок виконують учні Гонтар Я. (7-В) та Сітало М. (5-А).Український танок виконують учні Гонтар Я. (7-В) та Сітало М. (5-А).

Свято рідної мови. Учні 5-А класу та класний керівник Остришко С.Свято рідної мови. Учні 5-А класу та класний керівник Остришко С.

Робота лекторської групи 10-А класу. Виступ учениць Рубан Аліни та Федороць Єви. Класний керівник Новосельцева С.В.