Офіційний сайт школи №5 » Новини » Тиждень української писемності та мови.
  • Автор: school5
  • Дата: 21-11-2014, 09:09
21-11-2014, 09:09

Категория: Новини, Життя школи

З 10 по 14 листопада у Слов’янській загальноосвітній школі I-III ступенів № 5 проходив Тиждень української писемності та мови.

Тиждень української писемності та мови.

Педагоги школи велику увагу приділяють формуванню мовної культури особистості, тому що мова народу є втіленням національної самобутності. Рідна мова… Вона така неповторна, мелодійна, співуча, бо ввібрала в себе гомін дібров і луків, полів і лісі, духмяний, п’янкий запах землі. У народу немає більшого скарбу, ніж його мова. Бо саме мова – це характер народу, його пам'ять, духовна могутність. У ній відбиваються звичаї, традиції, побут народу, краса і сила душі, вона його, народу, цвіт і зав’язь.

Тиждень української писемності та мови.

Заходи, підготовлені вчителями української мови та літератури, учителями початкових класів, дали можливість учням ще раз доторкнутися до найтонших та найніжніших струн згідної мови.

Тиждень української писемності та мови.

Протягом тижня відбулися літературно-музичні композиції «О слово рідне, хто без тебе я?», «На долоні у слові лежить таємниця любові». Учні 5-6 класів стали учасниками гри «Філологічний експрес». На шкільному вернісажі можна було зображення рідної природи на малюнках дітей. Лекторська група учнів 9-10 класів підготувала інформацію про історію державного свята – Дня української писемності та мови, про Петра Яцика та його внесок у розвиток української мови. Традиційно десятого листопада стартував I етап (шкільний) Міжнародного конкурсу знавців української мови ім..П.Яцика.

Тиждень української писемності та мови.

Усі заходи, які відбулися, ще раз довели, що мова – неоціненний скарб, який треба зберегти для нащадків. Українська мова – мова серця, мова ласки, мова душі, мова добра. Плекаймо нашу мову!