З 10 по 14 листопада у Слов’янській загальноосвітній школі I-III ступенів № 5 проходив Тиждень української писемності та мови.
Педагоги школи велику увагу приділяють формуванню мовної культури особистості, тому що мова народу є втіленням національної самобутності. Рідна мова… Вона така неповторна, мелодійна, співуча, бо ввібрала в себе гомін дібров і луків, полів і лісі, духмяний, п’янкий запах землі. У народу немає більшого скарбу, ніж його мова. Бо саме мова – це характер народу, його пам'ять, духовна могутність. У ній відбиваються звичаї, традиції, побут народу, краса і сила душі, вона його, народу, цвіт і зав’язь.
Заходи, підготовлені вчителями української мови та літератури, учителями початкових класів, дали можливість учням ще раз доторкнутися до найтонших та найніжніших струн згідної мови.
Протягом тижня відбулися літературно-музичні композиції «О слово рідне, хто без тебе я?», «На долоні у слові лежить таємниця любові». Учні 5-6 класів стали учасниками гри «Філологічний експрес». На шкільному вернісажі можна було зображення рідної природи на малюнках дітей. Лекторська група учнів 9-10 класів підготувала інформацію про історію державного свята – Дня української писемності та мови, про Петра Яцика та його внесок у розвиток української мови. Традиційно десятого листопада стартував I етап (шкільний) Міжнародного конкурсу знавців української мови ім..П.Яцика.
Усі заходи, які відбулися, ще раз довели, що мова – неоціненний скарб, який треба зберегти для нащадків. Українська мова – мова серця, мова ласки, мова душі, мова добра. Плекаймо нашу мову!