• Автор: school5
  • Дата: 21-11-2014, 09:14
21-11-2014, 09:14

Конференція «Інформаційно-комунікаційні технології у формуванні фахових компетентностей учителів початкових класів: реалії та перспективи». 12 листопада 2014року на одному з найстаріших факультетів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» - факультеті підготовки вчителів початкових класів до 55-річного ювілею факультету відбулася наукова конференція за темою: «Інформаційно-комунікаційні технології у формуванні фахових компетентностей учителів початкових класів: реалії та перспективи». У конференції брали участь викладачі університету, студенти та вчителі загальноосвітніх шкіл міста Слов’янська.

• Автор: school5
  • Дата: 21-11-2014, 09:09
21-11-2014, 09:09

Тиждень української писемності та мови.

Категория: Новини, Життя школи

Тиждень української писемності та мови.Тиждень української писемності та мови.З 10 по 14 листопада у Слов’янській загальноосвітній школі I-III ступенів № 5 проходив Тиждень української писемності та мови. Педагоги школи велику увагу приділяють формуванню мовної культури особистості, тому що мова народу є втіленням національної самобутності. Рідна мова… Вона така неповторна, мелодійна, співуча, бо ввібрала в себе гомін дібров і луків, полів і лісі, духмяний, п’янкий запах землі. У народу немає більшого скарбу, ніж його мова. Бо саме мова – це характер народу, його пам'ять, духовна могутність. У ній відбиваються звичаї, традиції, побут народу, краса і сила душі, вона його, народу, цвіт і зав’язь.