Офіційний сайт школи №5 » Новини » Конференція «Інформаційно-комунікаційні технології у формуванні фахових компетентностей учителів початкових класів: реалії та перспективи».
  • Автор: school5
  • Дата: 21-11-2014, 09:14
21-11-2014, 09:14

12 листопада 2014року на одному з найстаріших факультетів ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» - факультеті підготовки вчителів початкових класів до 55-річного ювілею факультету відбулася наукова конференція за темою: «Інформаційно-комунікаційні технології у формуванні фахових компетентностей учителів початкових класів: реалії та перспективи». У конференції брали участь викладачі університету, студенти та вчителі загальноосвітніх шкіл міста Слов’янська.

Засідання розпочалося виступами в он-лайні науковців-методисти, корифеїв дидактики початкової школи О.Я.Савченко та М.С.Вашуленко. О.Я.Савченко звернула особливу увагу на формування компетентностей у молодших школярів в реаліях нового стандарту.

М.С.Вашуленко, звертаючись до учасників конференції, наголосив, що найважливіша умова сучасної, розвиненої, патріотичної людини – це вміння володіти рідною мовою. Тому на «першовчителя» накладається велика відповідальність у навчанні сучасних школярів мові та мовленню.

Змістовними були доповіді декана факультету, викладачів кафедр.

На «круглому столі» викладачі університету та вчителі-практики жваво обговорювали почуте на конференції, обмінювались думками щодо основних напрямків педагогіки в сучасній освіті.

Було внесено пропозицію про більш тісне співробітництво університету з загальноосвітніми закладами міста.

Завершилася конференція надзвичайно чудовим концертом.

Учасниця конференції

Теслицька Л.Г. ( вчитель ЗОШ№5)