Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Грамота та Почесний знак «Флагман освіти і науки України»
Творення людини – це найвища напруга всіх духовних сил: це і життєва мудрість,
і майстерність, і мистецтво. (В.Сухомлинський)
Информация к новости
  • Просмотров: 2265
  • Автор: adminrpv
  • Дата: 31-10-2013, 10:36
31-10-2013, 10:36

Грамота та Почесний знак «Флагман освіти і науки України»

Категория: Життя школи

2012-2013 н.р. – знаменний в історії школи. За підсумками фахового конкурсу серед навчальних закладів України Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 виборола почесне звання «Флагман освіти і науки». 18 жовтня 2013 року у м. Київ відбулись урочистості. Директор школи В.В.Волосухіна отримала нагороди педагогічного колективу – Грамота та Почесний знак «Флагман освіти і науки України» за вагомий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління.

 

Отримані нагороди – це підсумок плідної роботи педагогічного колективу школи.

 

Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Слов’янської міської ради Донецької області – це сучасний навчальний заклад, у якому створені всі необхідні умови для розвитку та самореалізації творчого потенціалу дітей.

 

Навчально-виховний процес забезпечує фаховий педагогічний колектив: 14 спеціалістів вищої категорії, 15 — І категорії, мають педагогічні звання «вчитель-методист» — 3, «старший учитель» — 2, нагороджені знаком «Відмінник освіти» — 4, «Відмінник освіти України» - 1.

 

Основою забезпечення ефективності педагогічної діяльності колективу сучасної школи є організація науково-обґрунтованої цілеспрямованої методичної роботи, яка суттєво впливає на підвищення фахового рівня та професійної майстерності педагога, а також виступає, як форма організації і впровадження досягнень педагогічної науки та передового педагогічного досвіду.

 

У рамках постійно діючого семінару «Шлях до майстерності» систематично відбуваються «Тижні педагогічної майстерності». На науково-практичних семінарах учителі школи демонструють перспективні педагогічні ідеї та розглядають моделі їх впровадження. На засіданнях ПДС «Технологія особистісно орієнтованого навчання» обговорюються : питання про прийоми та методи навчання, їх вплив на активізацію пізнавальної

 

діяльності учнів та ефективність навчально-виховного процесу; піднімаються проблеми впровадження інклюзивного навчання. Педагогічний колектив школи працює над відеопроектом «Відкритий урок», також це активні учасники обласних вебінарів. У віртуальній виставці «Сучасні заклади освіти» представили роботи в номінаціях «Інноваційні методи організації науково-методичної роботи у навчальному закладі», «Роль ІКТ у сучасному навчально-виховному процесі».

 

 



Із 2007 року педагоги школи є постійними призерами міських конкурсів «Учитель року».

 

Системною є робота з обдарованим дітьми. Кількість учнів, які посідають призові місця, постійно збільшується і складає 40%. Є переможці ІІ, ІІІ і ІV етапів всеукраїнських предметних олімпіад. Активною є участь учнів школи в інтернет-олімпіадах, конкурсах-захистах робіт МАН. Бажання дітей реалізувати себе відбувається через участь у предметних конкурсах: «Лелека», «Кришталева сова», «Грінвич», «Патріот», «Кенгуру», «Левеня», «Лукоморье», «Русский медвежонок», «Колосок», «Бобер». Школа постійно посідає призове командне місце у міському рейтингу за підсумками участі у предметних олімпіадах і підсумками участі у ЗНО. З 2008 року в ЗНО беруть участь 100% випускників школи, зокрема С. Соколов та Є. Цюрупа набрали при проходженні ЗНО 200 балів і були відзначені президентськими грамотами.

 

40 років у школі функціонують класи з поглибленим вивченням математики, саме вони стали візитною карткою навчального закладу.

 

Забезпечення комп'ютерною технікою розпочалося в 2001 році. З 2012 року відбулося оновлення комп'ютерної техніки, функціонує другий комп'ютерний клас, обладнання якого було презентовано школі губернатором Донецької області, випускником школи 1983 року, А.В. Шишацьким. Це дало можливість відкрити класи інформаційно-технологічного напряму. Протягом п'яти років учні вивчають інформатику,

 

починаючи з п'ятого класу. Організована робота комп'ютерних гуртків для учнів початкових класів.

 

Навчальний заклад приєднаний до всесвітньої мережі Інтернет. Ефективно використовується можливість виходу до Інтернету, школа має свій сайт, який постійно поповнюється. Структура, зміст, задачі науково-методичної роботи, викладені на сайті, представлені до уваги вчителів міста.

 

Школа протягом багатьох років має творчі контакти з вищими навчальними закладами Донбасу, Києва, Харкова. Географія вибору міст для навчання поступово розширюється і сягає вже і європейських вузів Варшави та Кракова.

 

У навчальному закладі створено сприятливі умови для виховання та розвитку особистості.

 

За роки роботи колектив сформував свій особистий стиль, має власну концепцію навчання та виховання, неповторний педагогічний «почерк». Це велика, дружна сім'я, яка багата на традиції. Так, регулярно проводиться свято «Обдаровані діти» в кінці навчального року, військово-патріотична гра «Маю честь» для учнів 9—11 класів, парад юноармійських військ для учнів 1—4 класів, Шевченківські дні «Учітеся, читайте...», виставки робіт дитячої творчості, Дні сім'ї: спортивні змагання «Мама, тато, я — спортивна сім'я», «Сімейна вітальня», «Мама і я», виступи агітбригад «Я за здоровий спосіб життя».

 

Слов'янська ЗОШ I—III ступенів № 5 не пориває зв'язку зі своїми випускниками, відстежуючи їхній подальший життєвий шлях та пишаючись їхніми досягненнями, тому в 2010 році було створено Алею слави випускників школи.



Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

___________