Офіційний сайт школи №5 » Новини » Розпочався конкурс «Фотостарт – 2»
  • Автор: school5
  • Дата: 2-08-2011, 17:11
2-08-2011, 17:11

Розпочався конкурс «Фотостарт – 2»

Розпочався конкурс «Фотостарт – 2»

Регіональний конкурс фотомистецтва серед дітей та молоді «Фотостарт – 2» оголосили Луганська обласна молодіжна організація «Старт» та обласне відділення Національного союзу фотохудожників України. Про це ІА «Світ освіт» повідомили організатори фотопроекту.

До участі проекті запрошуються молоді жителі Луганської, Харківської та Донецької областей віком до 18-ти років. Конкурс проводиться в шести номінаціях: «Мобілографії», «Пейзаж», «Репортаж», «Портрет», «Флора», «Фотополювання».

Початок прийому робіт – 1-ше вересня. Завершення прийому  – 15-те жовтня 2011-го року.

Для участі у фотоконкурсі потрібно надіслати кольорове або чорно-біле фото без рамок на адресу fotostart@ukr.net. Допускається незначна обробка фото, без додавання рамок та використання фотомонтажу.

Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, переможниця фотоконкурсу «Твоє місто – твоє бачення» Марія Рибенчук отримала від організації ЄВРОСІТІЗ подарунок.

Автор: Світлана Кучкінова

Джерело: ІА «Світ освіт»