Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Мобільне навчання
  • Дата: 2-11-2012, 08:30
2-11-2012, 08:30

Мобільне навчання

Учителі нашої школи брали участь у міському турі обласного конкурсу «Мобільне навчання у відкритому інформаційному просторі», номінація «Вебінар», який проводився Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти з метою реалізації Державної цільової програми «Сто відсотків», національного проекту «Відкритий світ», програми «Освіта Донеччини 2012-2016 роки», виявлення і поширення перспективного педагогічного досвіду щодо впровадження дистанційних освітніх технологій у навчально-виховний процес.

Теслицька Лариса Георгіївна, учитель початкових класів, учитель вищої категорії, учитель-методист, обрала тему виступу «Гуманізація освітнього простору молодших школярів». Теслицька Л.Г. розповіла про прийоми гуманної педагогіки, про їх важливість у сучасному навчально-виховному процесі.

Малкова Ірина Михайлівна, учитель біології та хімії, учитель вищої категорії, поділилась педагогічним досвідом впровадження ІНТ у навчально-виховний процес, їх вплив на формування навичок самоосвітньої діяльності школярів.

Склярова-Жук Яна Ігорівна, учитель української мови та літератури, учитель вищої категорії, представила досвід з теми «Розвиток критичного та творчого мислення учнів на уроках української та світової літератури».

Педагоги нашої школи щиро вдячні організаторам та учасникам вебінару за можливість спілкування, обміну думками за допомогою Інтернет-технологій. «Віртуальний» семінар – це цікава та необхідна форма роботи. Успішна робота вебінару стала можливою завдяки учителям інформатики ЗОШ №5 Савченко Юлії Леонідівни, Рузавіна Павла Володимировича, а також випускника нашої школи Теслицького Дмитра.

Январь 2018 (6)
Декабрь 2017 (3)