Офіційний сайт школи №5 » Новини » ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
20-11-2012, 16:16

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Категория: Новини, Життя школи

З 5 по 9 листопада пройшов Тиждень української писемності та мови, підготовлений учителями української мови та літератури, початкових класів.

Учні школи відзначили День української писемності випуском тематичних стіннівок, виставкою малюнків.

Лекторська група (10-А клас) підготувала для виступу захоплюючу інформацію, яка була цікавою, як молодшим школярам, так і старшокласникам.

На конкурсі читців «Моя Україна – велика родина» можна було почути знайомі рядочки  творів українських поетів.  Гра «Філологічний експрес» для учнів 5-6 класів визначила кращих знавців української мови.

Семикласники влаштували справжнє свято мови «Ти наше диво калинове, кохана, українська мово!»

Гімном любові до рідної мови стала літературно-музична композиція  «О слово рідне, хто без тебе я?» (8-11 класи).

9 листопада пройшов І тур Міжнародного конкурсу знавців української   мови ім. П. Яцика. 120 учнів школи з 3 по 11 клас виборювали перемогу.

Переможцями стали:

3 клас – Кайдан Валерія;