Офіційний сайт школи №5 » Новини » Цього року буде понад 410 тисяч першокласників
  • Автор: school5
  • Дата: 2-08-2011, 17:07
2-08-2011, 17:07

Цього року буде понад 410 тисяч першокласників

Цього року буде понад 410 тисяч першокласниківМіністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник повідомив, що 1-го вересня до школи прийдуть понад 410 тисяч першокласників. Про це міністр заявив під час телефонної лінії, передає ІА «Світ освіт».

«Цього року до школи прийдуть понад 410 тисяч першокласників, але ця цифра ще буде уточнюватись. Кому не вистачає двох-трьох місяців до шести років, їх батьки формально можуть віддати до школи і цього року. А за законом можуть і наступного року. Тому ця цифра ще уточнюється», – зауважив очільник МОНмолодьспорту.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту надіслало до місцевих управлінь освіти і науки методичні рекомендації щодо проведення першого уроку 2011/2012 навчального року, приуроченого святкуванню 20-ї річниці незалежності України, в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України. Тема уроку – «Україна – моя країна, Україна – моя держава».

Як повідомляло ІА «Світ освіт», майже 23 тисячі 500 заяв на навчання у першому класі надійшло до київських шкіл від батьків майбутніх першокласників.

Автор: Наталія Березюк

Джерело: ІА «Світ освіт»