Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Щорічна серпнева педагогічна конференція
  • Дата: 29-08-2013, 16:04
29-08-2013, 16:04

Щорічна серпнева педагогічна конференція

28 серпня 2013 року відбулася щорічна серпнева педагогічна конференція працівників освіти міста Слов’янська. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 гостинно привітала 203 делегата.

Робота конференції була урочисто розпочата промовою заступника голови міста Володимира Володимировича Кульматицького, який привітав педагогів та передав особисті вітання з початком нового навчального року від мера Нелі Ігорівни Штепи.

Олег Володимирович Титянін, заступник голови міста, побажав учителям творчої наснаги та пообіцяв підтримку освітянам з боку міської влади.

Доповідь начальника відділу освіти Зубарєва Олександра Вікторовича була розпочата словами подяки педагогам міста за плідну працю у розвитку освіти міста та вихованні підростаючого покоління. У промові Олександр Вікторович докладно висвітлив результати роботи навчальних закладів та поставив першочергові завдання на новий 2013-2014 навчальний рік.

За значний внесок та сумлінну працю наказом відділу освіти, який оголосила учасникам конференції заступник начальника відділу освіти Жидкова Лариса Василівна, були відзначені кращі вчителі міста. які були нагороджені грамотами відділу освіти.

Голова міської профспілки працівників освіти Шевченко Вікторія Іванівна щиро подякувала вчителям за співпрацю та побажала подальших успіхів. Вікторія Іванівна зупинилася на питанні оздоровлення педагогів міста та їхніх дітей.

Гість конференції, завідуюча науково-методичним центром спеціальної та інклюзивної освіти Донецького обласного інституту післядипломної освіти Уманець Галина Миронівна, звернула увагу на найбільш актуальні питання сучасного освітнього процесу, наголошуючи на тому, що інклюзивна освіта – це пріоритет сьогодення.

Вітаючи педагогів з початком нового навчального року начальник Слов’янського НМЦ Овчинников Володимир Олексійович звернув увагу на те, що на сучасному етапі організаційна культура є стратегічним ресурсом розвитку школи.

Педагоги міста з радістю прийняли привітання та побажання, готуючись з новими силами зустріти День Знань.

Щорічна серпнева педагогічна конференціяЩорічна серпнева педагогічна конференція