Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Підсумки проведення міських предметних олімпіад 2014
Творення людини – це найвища напруга всіх духовних сил: це і життєва мудрість,
і майстерність, і мистецтво. (В.Сухомлинський)
Информация к новости
  • Просмотров: 1936
  • Автор: school5
  • Дата: 15-01-2014, 08:42
15-01-2014, 08:42

Підсумки проведення міських предметних олімпіад 2014

Категория: Школьная жизнь

УКРАЇНА

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЛОВ’ЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 5

 

НАКАЗ

 

30.12.2013 р.                                                                                                           №

Про підсумки проведення

міських предметних олімпіад

 

            Згідно з міським методичним кабінетом організаційно проводились предметні олімпіади. Для участі запрошувались учні 3-11 класів.

            На підставі вищезазначеного

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити грамотами за зайняті призові місця таких учнів:

а) англійська мова –Ткаченко А. 11-А -  II місце (учит.Котлик М.В.), Доценко Ю.. – 10-А – III місце (учит.Аракелян Е.В.);

б) фізика –Пономаренко А. – 9-А - I місце, Железняк В. - 11-А – I місце, Попов С. – 8-Б – II місце, Пастухов Є. – 10-Б – II місце, Панчук М. III місце (учит.Костенко Т.А.);

в) українська мова та література – Голумбієвський С. – II місце (учит.Новосельцева С.В.), Судакова Д. – 11-А – III місце (учит.Склярова-Жук Я.І.)

г) світова література – Судакова Д. – 11-А - I місце (учит.Склярова-Жук Я.І.)

д) конкурс ім.Шевченко –  Конвай М. – 8-Б – II місце (учит.Остришко Л.М.), Іванова О. – III місце (учит.Склярова-Жук Я.І.), Коптєєва Т. – 10-Б – III місце (учит.Сідашенко В.А.)

є) математика – Пономаренко А. – 9-А – II місце (учит.Яровенко В.Л.),  Бережний Є. – 6-А – III місце (учит. Гайдим Н.В.), Конвай М. – 8-Б – III місце (учит.Клочко Н.І.);

е)  хімія – Гончар Є. 11-А-I місце (учит.Волосухіна В.В.);

ж) географія – Гончар Є. – 11-А - I місце, Рубан А.. – 7-А – I місце, Мартем’янова М.. – 9-Б -  

II місце, Качулін Є. – 8-Б – III місце (учит.Сєдих А.М.);

з) біологія – Мартем’янова М. – 9-Б - I місце (учит.Горєлікова Т.В.), Гончар Є. – 11-А - I місце, (учит.Малкова І.М.);

і) екологія -  Гончар Є. – 11-А - II місце(учит.Малкова І.М.);

к) історія –Ріжко Я. – 11-А - III місце (учит.Бєлякова С.В.);

л) технології – Ткаченко А. – 11-А - III місце (учит.Василина-Тимофєєва В.В.), Поляков О. – 7-А – I місце, Коваль М. – 8-Б -  I місце (учит.Рацлав Д.В.)

м) фізична культура – Савенко Я. – 11-А – I місце, Полякова Н. – 11-Б – II місце (учит.Абрамов І.М.)

 

 

 

Директор                         В.В.Волосухіна

 



Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Карта посетителей

    free counters

___________

Архiв новин

Август 2022 (3)
Июнь 2022 (5)
Май 2022 (23)
Апрель 2022 (7)
Март 2022 (7)
Февраль 2022 (12)