• Дата: 6-12-2016, 08:25
6-12-2016, 08:25

Перлина Донеччини

З 24 по 26 листопада 2016 р. у м.Святогірськ на базі центру дитячого відпочинку «Перлина Донеччини» відбулась IX Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Південно-східна Україна: зі стародавності у XXI ст..», у роботі якої брали участь учні ЗОШ №5.

Пошуковий загін краєзнавчого гуртка школи під керівництвом учителя географії Сєдих А.М. у складі Сєдих Каміли (11а), Соколової Олени (11а), Пашуль Анжеліки (11а), Мирик Марини (11а) на відкритті конференції до уваги учасників представив роботу «Звичаї, обряди та традиції сіл північно-східної частини Лиманського району Донецької області» та отримав грамоту як переможець регіонального етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» в рамках обласного краєзнавчого руху «Донбас – мій рідний край» за напрямком «Із батьківської криниці».

Учениця 8-Б класу Челов’ян Софія виступила у секції «Релігійні та культурно-освітні процеси регіону» з доповіддю за темою «З любов’ю до Слобідської України: Григорій Петрович Данилевський – маловідомі факти життя та огляд творчості» (наукові керівники вчителі української мови та літератури Новосельцева С.В., Суліма Я.І.).

Керівники та учасники секції відзначили високий рівень цієї роботи, яка крім наукового інтересу має практичне застосування: матеріали можуть бути використані на уроках літератури рідного краю. Учасники конференції отримали дипломи та збірники. Приємно вразила велика кількість творчої активної молоді на конференції.

Подібні заходи дають можливість пошуковцям зустрітись, поспілкуватись із провідними представниками науки, отримати цінні поради, надихають на подальшу роботу.

Ми пишаємось нашими учнями й бажаємо їм успіхів!