• Дата: 1-12-2016, 09:07
1-12-2016, 09:07

До Дня боротьби зі СНІДом

До Дня боротьби зі СНІДомТрадиційно 01 грудня – Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в нашій школі проводяться акції «Молодь обирає здоров’я». Під час заходів учні-старшокласники пропагують здоровий спосіб життя, проводять роз’яснювальну роботу щодо захворювань на ВІЛ, СНІД, закликають однолітків до толерантного ставлення до людей, хворих на цю хворобу, до розуміння їхньої  проблеми.

Цього року окрім традиційних заходів була проведена зустріч з однолітками інших навчальних закладів міста, які брали участь у конкурсі соціальної реклами «Червона стрічка надії». Після обговорення глобальної проблеми людства – хвороби СНІД було переглянуто відео ролики та нагороджені переможці.

• Дата: 1-12-2016, 09:01
1-12-2016, 09:01

Веселий ярмарок

Веселий ярмарок24 листопада учні 4-А та 4-В класів загальноосвітньої школи № 5 запросили учнів, батьків та вчителів на свято музики та танцю, гумору та веселощів, щирості та краси - "Веселий український ярмарок". Перед глядачами постала картина колоритного гуляння. В своєму виступі четверокласники розповіли як наші предки проводили вільний час. "Як попрацював - так і відпочивай" - говорив один із діючих осіб вистави. Дійсно, вміли на пращури і працювати, і веселитись!

• Дата: 1-12-2016, 08:51
1-12-2016, 08:51

Ми пишаємось своїми спортсменами!

Ми пишаємось своїми спортсменами!Цього року вже шостий рік поспіль  юні спортсмени загальноосвітньої школи № 5 посідають перше місце в міських змаганнях «Олімпійське лелеченя» серед учнів - п’ятикласників. Виходячи з результатів, саме їм випала честь представляти  місто Слов’янськ на зональних змаганнях в м. Бахмут.  Учні гідно вели боротьбу, продемонстрували швидкість, спритність, уміння працювати в команді та посіли ІІ місце серед багатьох команд регіону.

• Дата: 1-12-2016, 08:49
1-12-2016, 08:49

Щороку згадуємо про страшну сторінку в житті українського народу

Щороку згадуємо про страшну сторінку в житті українського народуКажуть, що людина, яка не знає минулого, не має майбутнього. Тому, в нашій школі щороку згадуємо про страшну сторінку в житті українського народу – Голодомор 1932-1933. Із біллю в серці діти слухають та розповідають про ті жахливі роки, про життя та смерть, про сильну українську націю, яка виявилась незламною...

• Дата: 1-12-2016, 08:46
1-12-2016, 08:46

Встановлений «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.