• Дата: 1-12-2016, 09:01
1-12-2016, 09:01

Веселий ярмарок

24 листопада учні 4-А та 4-В класів загальноосвітньої школи № 5 запросили учнів, батьків та вчителів на свято музики та танцю, гумору та веселощів, щирості та краси - "Веселий український ярмарок". Перед глядачами постала картина колоритного гуляння. В своєму виступі четверокласники розповіли як наші предки проводили вільний час.

"Як попрацював - так і відпочивай" - говорив один із діючих осіб вистави. Дійсно, вміли на пращури і працювати, і веселитись! Пречудово був представлений український фольклор: пісні, танці, гуморески, легенди, казки. А який стіл був накритий! Завдяки батькам, бабуся та дідусям були зібрані експонати для декорацій: рушники, глечики, кошики, скатертини, тощо.

Червоною лінією через весь виступ пройшло виховання поваги до старшого покоління.

Завдяки таким заходам відбувається національно-патріотичне виховання наших дітей. Сподіваємось, що саме вони понесуть наступним поколінням традиції та обряди українського народу.

Дякуємо за підготовку прекрасного заходу вчителям Ларисі Ананіївні Гончаровій та Тамарі Сергіївні Забіяці.