Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Учні школи № 5 побували на Івано-Франківщині.
  • Дата: 15-01-2015, 08:05
15-01-2015, 08:05

Учні школи № 5 побували на Івано-Франківщині.

В рамках проекту «Україна: схід та захід разом» учні загальноосвітньої школи № 5 м. Слов’янська з 06 по 10 січня побували на Івано-Франківщині. Зустріли їх там щирі, привітні, доброзичливі люди, які запросили до своїх сімей, де і проживали діти. Для групи наших дітей були організовані екскурсії містом, де вони ознайомились з його історією, пам’ятками історії та культури, відвідали краєзнавчий музей, бастіон.

Ознайомили наших учнів із тим, як проводять позаурочний час їхні однолітки: запросили на дитячу екологічну станцію із відвідуванням ботанічного саду та тераріуму, які створили та доглядають діти разом із дорослими та Центр патріотичного виховання учнівської молоді. Більше дізналися і про традиції та фольклор українців.

Діти із задоволенням спостерігали та брали участь у проведенні Різдвяних свят. Незабутні враження залишила в дитячій пам’яті подорож до села Яремче та Буковель, де знаходиться відомий гірськолижний курорт. Протягом подорожі діти дізналися про історію заселення краю, його промисловість, відомих людей.

Подорож до Івано-Франківщини залишила в пам’яті наших учнів багато позитивних емоцій, приємні спогади про людей та місто.

За інформацією відділу освіти.

Слов’янської міської ради Донецької області.

Учні школи № 5 побували на Івано-Франківщині.

Январь 2018 (10)
Декабрь 2017 (3)