Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Благодійний концерт.
  • Автор: school5
  • Дата: 8-12-2014, 09:09
8-12-2014, 09:09

Благодійний концерт.

5 грудня 2014 року в загальноосвітній школы № 5 м Слов’янська відбувся один із традиційних заходів – благодійний концерт. Протягом 15 років школа надавала посильну допомогу соматичному відділенню дитячої міської лікарні, школі-інтернату, Центру соціальної реабілітації дітей. Та цього року склалася ситуація, що в школі навчається 68 переселенців із зон АТО. Люди покинули свої домівки без теплих речей, канцелярських товарів. Недавно благодійний фонд «Поможем» спільно з церквою «Добрая весть» допомогли дітям-переселенцям, надавши їм теплі куртки. І за ініціативою учнів кошти, зібрані протягом концерту, на якому вони демонструватимуть свої таланти, будуть направлені на допомогу дітям-переселенцям, що навчаються в ЗОШ № 5 м Слов’янська.

За інформацією відділу освіти Слов’янської міської ради.

Благодійний концерт. Благодійний концерт. Благодійний концерт. Благодійний концерт. Благодійний концерт.