Офіційний сайт школи №5 » Новини » Гуманітарна допомога нашим учням.
  • Автор: school5
  • Дата: 26-09-2014, 07:58
26-09-2014, 07:58

Гуманітарна допомога нашим учням.

22 вересня 2014 року в загальноосвітню школу № 5 міста Слов’янська завітали волонтери батальону «Січ», які передали гуманітарну допомогу нашим учням від школярів Таращанського району Київської області.

Діти нашої школи отримали зошити та альбоми, ручки та олівці, фарби та кольоровий папір. Усе це так необхідно для організації навчання.

Та важливіше було отримати теплі слова підтримки та побажання миру, злагоди, добробуту в нашому місті та в наших родинах, адже в кожному відправленні містився малюнок із листом-привітанням.

1 вересня цього навчального року поріг нашої школи переступило 707 учнів, серед них 85 переселенців з інших міст Донецької та Луганської областей, які опинилися в зоні АТО. Учнівський та педагогічний колектив ЗОШ № 5 створили сприятливу атмосферу для їхнього навчання. Також в школі є 12 учнів, житло яких постраждало під час проведення анти терористичної операції в Слов’янську. Всі ці школярі отримали дарунки в якості канцелярських товарів.

Допомога, що надійшла до нашої школи була на стільки великою, що ми мали змогу простягти руку допомоги та поділитися зі школярами школи-інтернату №1 та загальноосвітньої школи № 4 міста Слов’янська.

Ми вдячні всім учням та педагогам Таращанського НВК «Ерудит», Таращанської школи №2, Чапаєвської ЗОШ, Северинівського НВК, Лук’янівської та Лісовицької шкіл Таращанської районної ради Київської області.

Гуманітарна допомога нашим учням.Гуманітарна допомога нашим учням.Гуманітарна допомога нашим учням.Гуманітарна допомога нашим учням.Гуманітарна допомога нашим учням.Гуманітарна допомога нашим учням.Гуманітарна допомога нашим учням.