Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » «Замість букету – відкрите серце»
  • Дата: 13-09-2015, 19:49
13-09-2015, 19:49

«Замість букету – відкрите серце»

09 вересня загальноосвітня школа № 5 радо вітала в своїх стінах дітей – переселенців. Для них учні школи підготували концертну програму, протягом якої були сказані теплі слова, лунали прекрасні добрі пісні та задаровували погляд запальні танці. Наприкінці зустрічі всіх чекав запашний каравай, люб’язно подарований ПП «Источник» під керівництвом О.С. Костіна. Сподіваємося, що п’ята школа стане рідною домівкою для 85 переселенців, які приступили до навчання в ній в 2015-2016 навчальному році.

Велика подяка Олегу Сергійовичу за велике, відкрите серце, за надану допомогу. Дякуємо і батькам школи, які відгукнулися на акцію «Замість букету – відкрите серце» та принесли до школи канцелярські товари та речі, необхідні для навчання дітей-переселенців.

Замість букету – відкрите серце