Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Щороку згадуємо про страшну сторінку в житті українського народу
  • Дата: 1-12-2016, 08:49
1-12-2016, 08:49

Щороку згадуємо про страшну сторінку в житті українського народу

Щороку згадуємо про страшну сторінку в житті українського народуКажуть, що людина, яка не знає минулого, не має майбутнього. Тому, в нашій школі щороку згадуємо про страшну сторінку в житті українського народу – Голодомор 1932-1933.

Із біллю в серці діти слухають та розповідають про ті жахливі роки, про життя та смерть, про сильну українську націю, яка виявилась незламною.

Цього року для учнів ЗОШ  № 5 було проведено бесіди «Жахлива сторінка історії» для учнів початкової школи, усні журнали «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу» лекторська група «Треба знати та пам’ятати» для середньої ланки учнів, урок-роздум «Голодомор не зламав», літературно-історична композиція «Пам’ять живе у наших серцях»організовано перегляд фрагментів документального фільму «Свідки голодомору», для старшокласників, в шкільній бібліотеці працювала тематична виставка.

Шкільні родини взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та Загальноукраїнській акції «Запали свічку пам’яті»

Январь 2018 (10)
Декабрь 2017 (3)