Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » Безпека в житті – життя в безпеці
  • Дата: 10-01-2016, 13:11
10-01-2016, 13:11

Безпека в житті – життя в безпеці

«Безпека в житті – життя в безпеці» - саме під таким девізом проходить багато заходів в загальноосвітній школі № 5. І, зауважимо, що дивовижні вистави – яскраві, повчальні, завжди допомагають більшому засвоєнню матеріалу, ніж просто бесіди. Тому класні керівники часто обирають для роботи інтерактивні форми роботи з учнями. Напередодні зимових канікул учні 3-А класу на чолі із своїм вчителем Ларисою Ананієвною Гончаровою підготували виставу «В гостях у Вогнехвостика», в ході якої нагадали дітям початкової школи про правила протипожежної безпеки, яких треба дотримуватися в школі та вдома. В ході виступу діти розповіли про можливі причини пожеж та як їх можна уникнути, побачили учні, як треба реагувати, якщо пожежа все ж таки трапилась, познайомились із важкою роботою рятувальників. Під час вистави діти отримали не тільки необхідні та дуже важливі знання, а й багато позитивних емоцій та гарний настрій.

Безпека в житті – життя в безпеці

Январь 2018 (10)