Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Екскурсія на ПП «Источник»
  • Дата: 17-10-2015, 20:38
17-10-2015, 20:38

Екскурсія на ПП «Источник»

15 жовтня 2015 року учні загальноосвітньої школи № 5 відвідали ПП «Источник». Завдяки технологам цього підприємства, які проводили екскурсію учні дізнались про технологічний процес виготовлення смачних тортів та тістечок, печива та інших солодощів. Побачили як і де зберігаються продукти, які входять до їх складу. Діти стали свідками виготовлення еклерів, рулетів, тортів звичайних та ексклюзивних, пиріжків та булочок. Для них було проведено майстер-клас із виготовлення фігурок із солодкої мастики. Далі діти потрапили у цех, де фасується та пакується продукція.

А на останок всіх чекав солодкий стіл, де співробітники приватного підприємства «Ичточник» пригостили маленьких відвідувачів своєю продукцією.

Після екскурсії всі залишилися із великим багажем знань про роботу кулінарного підприємства, про важкі професії кондитерів, кухарів, технологів, дизайнерів. Окрім цього діти отримали безліч позитивних емоцій від побаченого. Екскурсія тривала понад півтори години. Виснажені, але щасливі діти відправились по домівках розповідати про побачене та почуте членам своїх родин.

Щиро дякуємо директору ПП «Источник» Олегу Сергійовичу Костіну та його всім працівникам за теплий прийом, за надану можливість на власні очі дітям побачити всі чудеса майстерності кондитерів, за здійснену мрію. Бажаємо їм здоров’я, творчої наснаги та процвітання.

Екскурсія на ПП «Источник»Екскурсія на ПП «Источник»Екскурсія на ПП «Источник»Екскурсія на ПП «Источник»Екскурсія на ПП «Источник»Екскурсія на ПП «Источник»Екскурсія на ПП «Источник»