• Дата: 6-12-2015, 20:09
6-12-2015, 20:09

Безпека попре все!

З метою попередження дитячого травматизму в загальноосвітній школі № 5 щотижня проводиться багато заходів: бесід, виховних годин, виставок малюнків, випусків сан бюлетенів та стіннівок. Протягом вересня-листопада 2015 року учні ознайомились та пригадали правила поведінки в школі під час навчально-виховного процесу, правила дорожнього руху, правила протипожежної безпеки, правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, дії в надзвичайних ситуаціях. Учні та працівники школи мали зустрічі з інспекторами МНС та ДАІ.

А 25 листопада в школу завітала Юлія Володимирівна Ореховська – інженер технічного відділу Слов’янської дистанції сигналізації та зв’язку державного підприємства «Донецька залізниця», яка розповіла дітям про правила поведінки на залізниці. Юлія Володимирівна в цікавій формі надала інформацію про обов’язковість виконання певних правил користування залізницею, про випадки, що можуть трапитися з тими, хто нехтує цими правилами.

Після зустрічі, використовуючи отримані знання, учні підготували малюнки та стіннівки «Будь уважним на залізниці».

Безпека попре все!