Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » День Захисника України
  • Дата: 17-10-2015, 20:25
17-10-2015, 20:25

День Захисника України

13 та 14 жовтня учні загальноосвітньої школи брали участь в святкових заходах до Дня Захисника України. В школі пройшли урочисті лінійки по паралелях, також учні виготовляли вітальні листівки для воїнів, які зараз перебувають в Слов’янську, взяли участь у виставці малюнків. Команда ЗОШ № 5 перемогла в категорії «Ініціативна команда» у міській квест-грі «Стежками захисників». Представники команди продемонстрували знання з медицини, правил поводження з вибухонебезпечними предметами, складових автоматичної зброї. Практично відпрацювали встановлення палатки, дії у разі виникнення хімічної небезпеки, зав’язування вузлів. На спортивній станції показали силу, сміливість, спритність. Відвідали творчу станцію. Протягом гри діти продемонстрували згуртованість, взаєморозуміння, повагу один до одного, прагнення до перемоги.