Офіційний сайт школи №5 » Новини » IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з біології.
  • Дата: 30-03-2015, 11:33
30-03-2015, 11:33

IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з біології.

Категория: Новини, Життя школи

З 22 по 27 березня 2015 р. у Києві  відбувся IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з біології.
          В олімпіаді брали участь збірні команди 24 областей України та міста Київ. Донецьку область представляла команда учнів 8 - 11 класів зі  Слов'янська, Краматорська, Артемівська та Маріуполя.
Здобувши перемоги в міському та обласному турах серед десятикласників, учениця 10-А  класу ЗОШ № 5 р. Слов'янська Маргарита Мартем’янова представляла Донецьку область у даній збірної.
Протягом п'яти днів учасники олімпіади виконували теоретичні і практичні завдання підвищеної складності. Їм були запропоновані питання, які вимагали глибоких знань біології, біохімії, етології, фізіології рослин, тестові завдання,  практикуми. У процесі практичних робіт учасники олімпіади готували мікропрепарати рослин і грибів, складали їх опис, працювали з мікроскопами, відео сюжетами, за якими визначали поведінку тварин, з зображень дізнавалися назви рослин і тварин, визначали їх назви, рід, вид, клас, займались титруванням,  визначали і описували екологічні зони України та їх проблеми.
          Результати підбивалися як для збірних команд, так і в особистих заліках. Особливо приємно, що за сумою балів всіх теоретичних і практичних робіт Маргарита стала переможцем Всеукраїнського туру олімпіади з біології серед учнів 10 класів.
        Отриманню третьої поспіль нагороди сприяла  багаторічна робота Маргарити з її вчителем біології, спеціалістом вищої категорії, старшим учителем майстром своєї справи - Горєліковою Тетяною Володимирівною. Тетяна Володимирівна не шкодуючи власного часу та сил протягом усього навчального року передавала своїй учениці всі тонкощі біології та екології, що відомі їй. Вікторія Вікторівна Волосу хіна – директор, вчитель хімії допомагала із питаннями біохімії.
          27 березня відбулася церемонія нагородження переможців. Свій Диплом I ступеня Маргарита отримала з рук голови журі Скрипник Наталії В’ячеславівни.
Школа вітає Маргариту і Тетяну Володимирівну і бажає їм подальших успіхів. Сподіваємося, що і ця перемога не буде останньою.

IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з біології.