Офіційний сайт школи №5 » “Минуле для майбутнього країни».
  • Просмотров: 1919
  • Дата: 1-02-2016, 08:25
1-02-2016, 08:25

“Минуле для майбутнього країни».

Категория: ---

Тиждень 25-29 січня 2016 року в загальноосвітній школі № 5 пройшов під тематикою “Минуле для майбутнього країни».

В класах пройшли заходи до річниці Соборності України. Так, з учнями початкової школи були проведені години спілкування «Україна Соборна», в середній та старшій школі пройшли виховні години «Моя Україна: Соборна, незалежна, сильна», учні початкової середньої та школи надали свої роботи для виставки малюнків «Мости між заходом та сходом».

27.01 – згадали про річницю Голокосту, провівши з учнями середньої та старшої школи бесіди.

29.01 – День Пам’яті Героїв Крут. Цьому були приурочені наступні заходи: година спілкування Пам’ятай: Ти нащадок героїв для учнів початкової школи, Екскурс в минуле (на уроках історії) Подвиг Героїв Крут для середньої та старшої ланки.