• Дата: 26-12-2016, 09:59
26-12-2016, 09:59

Учні 10-11 класів урочисто відзначили ювілей І.Я.Франка

Категория: Творчість учнів

Учні 10-11 класів урочисто відзначили ювілей І.Я.ФранкаУчні 10-11 класів ЗОШ №5 у жовтні місяці урочисто відзначили ювілей І.Я.Франка виставкою інтерактивних плакатів «Лиш боротись  - значить жить!». У 10-А класі, учитель Новосельцева С.В., відбувся тематичний урок, присвячений життю й творчості видатного письменника. На виставці дитячих малюнків «Образ української культури в поезії Івана Франка: національний колорит та традиції», яка була підготовлена вчителями початкових класів та учтелями Л.М.Остришко та Н.М.Якубовською, учні 4-5 класі довели, що вони по-справжньому цінують українськi традиції та вшановують пам`ять про видатних людей.

У листопаді 2016 року пройшов фестиваль презентацій «Дух, що тіло рве до бою», який підготували учні 5-9 класів разом із учителями Тесленко Н.І., Суліма Я.І., Сідашенко В.А.  Яскравий калейдоскоп творчих ідей учнів ще раз продемонстрував, що в нашій школі багато творчої молоді , якi  цінують українську  класику.