Офіційний сайт школи №5 » Творчість учнів » Учні 10-11 класів урочисто відзначили ювілей І.Я.Франка
  • Дата: 26-12-2016, 09:59
26-12-2016, 09:59

Учні 10-11 класів урочисто відзначили ювілей І.Я.Франка

Категория: Творчість учнів

Іван Якович Франко… Неповторний геній українського народу. Один із тих, пам`ятник якому пропонував звести Олесь Бердник, коли мова заходила про Українську Духовну Республіку. Син України та її Каменяр. Можна ще багато слів сказати про видатну людину, та всі вони будуть пусті й якісь несправжні, коли не аналізувати його творчість, не шанувати свого поета й великого борця за народну волю.

Учні 10-11 класів ЗОШ №5 у жовтні місяці урочисто відзначили ювілей І.Я.Франка виставкою інтерактивних плакатів «Лиш боротись  - значить жить!». У 10-А класі, учитель Новосельцева С.В., відбувся тематичний урок, присвячений життю й творчості видатного письменника.

На виставці дитячих малюнків «Образ української культури в поезії Івана Франка: національний колорит та традиції», яка була підготовлена вчителями початкових класів та учтелями Л.М.Остришко та Н.М.Якубовською, учні 4-5 класі довели, що вони по-справжньому цінують українськi традиції та вшановують пам`ять про видатних людей.

У листопаді 2016 року пройшов фестиваль презентацій «Дух, що тіло рве до бою», який підготували учні 5-9 класів разом із учителями Тесленко Н.І., Суліма Я.І., Сідашенко В.А.  Яскравий калейдоскоп творчих ідей учнів ще раз продемонстрував, що в нашій школі багато творчої молоді , якi  цінують українську  класику.

Читайте твори І.Франка, збагачуйте свої думки та почуття!

Роботи учнів

Варганов Геннадий Геннадиевич

Varganov-Gennadiy-Gennadievich.rar [1,15 Mb]

Плохих Владимир 10-Б Иван Франко

Plohih-Vladimir-10-B-Ivan-Frankor.rar [1,77 Mb]

Роботи учнів 10-А класу учитель Новосельцева С.В

Roboti-uchnv-10-A-klasu-uchiel-Novoselceva-S.V.rar [3,4 Mb]

Роботи учня 10-А Панчука Максима учитель Новосельцева С.В

Roboti-uchnya-10-A-Panchuka-Maksima-uchitel-Novoselceva-S.V.rar [7,66 Mb]

ТВОРЧІСТЬ РАФАЕЛЯ-ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ДЛЯ ІВАНА ФРАНКА

TVORChST-RAFAELYa-DZhERELO-NATHNENNYa-DLYa-VANA-FRANKA.rar [594,56 Kb]

Голубієвський Сергій, 10-А клас. Захист проекту.

Лихо Валерія, 10-А. Захист проекту.