Школа 5 Славянск » Школьная жизнь » 06 грудня – День Збройних Сил України.
  • Дата: 6-12-2016, 09:15
6-12-2016, 09:15

06 грудня – День Збройних Сил України.

Це свято відмічається в нашій школі вже котрий рік поспіль. Разом із традиційними заходами – виховними годинами, проведеними в 1-11 класах, змаганнях зі стрільбі, концертом, цього року хочеться відмітити новинку у святкуванні – спортивні змагання між командою старшокласників, яку представляли юнаки 11 – Б класу та командою дорослих чоловіків, до складу якої входили вчителі школи, випускники, батьки. Представники команд змагались у швидкості, бігу з перепонами, орієнтуванні у різних ситуаціях, спритності, силі, транспортуванні пораненого, передачі зброї.

В залі панувала атмосфера позитивних емоцій, захопленість глядачів тим, що відбувається, здорова боротьба між тими, хто змагається. І школярі, і дорослі проявили максимум умінь та навичок, але, нажаль, як і в усіх змаганнях є переможець. Цього року ним стала команда дорослих із невеличким розривом – 2 бали.

В номінації «Найсильніший» переміг вчитель фізичної культури  Сергій Олександрович Бочаров.

Сподіваємось, що цей захід також стане традиційним для нашого навчального закладу.

06 грудня – День Збройних Сил України.06 грудня – День Збройних Сил України.06 грудня – День Збройних Сил України.06 грудня – День Збройних Сил України.06 грудня – День Збройних Сил України.06 грудня – День Збройних Сил України.06 грудня – День Збройних Сил України.

Январь 2018 (10)
Декабрь 2017 (3)