• Дата: 4-11-2016, 17:21
4-11-2016, 17:21

Характеристика педагогічної діяльності вчителя Кривуна Ю. З.

Категория: Персональные страницы учителей. » Персональная страничка Кривун Ю. З.

За час роботи у навчальному закладі зарекомендував себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Під час проведення уроків застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів. У своїй роботі вчитель значну увагу приділяє формуванню у дітей навичок самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Уроки Юрія Зіновійовича відзначаються продуманістю, грамотністю, послідовністю, ефективністю використання різноманітних методів та прийомів, інтенсивністю діяльності учнів, застосуванням міжпредметних зв’язків, що сприяє поглибленню знань не лише музики, але й літератури, історії, краєзнавства. Учитель уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, створити позитивний емоційний настрій у класі. Виховує естетичні почуття. Юрій Зіновійович – керівник вокального гуртка для учнів 5-8 класів та ВІА старшокласників. Гуртківці беруть активну участь у шкільних та міських виховних заходах, виступають з концертами. Юрій Зіновійович має добрі вокальні дані, завжди виступає перед колегами, учнями та їх батьками.