• Дата: 1-10-2021, 08:37
1-10-2021, 08:37

"Монетки дітям"

Монети номіналом 25 копійок перестали бути платіжним засобом з 1 жовтня 2020 р. Ними вже майже рік неможливо розрахуватися в торговій мережі, проте їх можна вільно обміняти в банках на монети діючих номіналів або банкноти.

Вони можуть роками лежати в скарбничках, кишенях і на полицях, а можуть вже зараз рятувати життя дітям.

За ініціативою рою "Завзяті козаки" наша школа з радістю долучилась до благодійної акції "Монетки дітям". Педагогічний колектив, учні та батьки разом зібрали ці монети на лікування онкохворих дітей.

Наших дітей ми виховуємо на засадах доброти, гуманізму й милосердя. Тож вони залюбки взяли участь в акції, яка може врятувати життя їхніх ровесників та малюків. Світ стане кращим, якщо в ньому побільшає небайдужих людей, готових простягнути дружню руку підтримки!!!

"Монетки дітям" "Монетки дітям" "Монетки дітям" "Монетки дітям" "Монетки дітям" "Монетки дітям"