Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » "П'ята школа має талант".
  • Дата: 23-09-2019, 08:19
23-09-2019, 08:19

"П'ята школа має талант".

Категория: Школьная жизнь, Творчество учеников

19 та 20 вересня було проведено шоу "П'ята школа має талант". В якому взяли участь більше ста учнів. В актовій залі зібрались зірочки, щоб показати всім свої уміння. У кожного свій талант, немає гірших - кожен в чомусь перший! Всі учні нашої школи впевненно крокують до відкриттів й нових високих звершень!

"П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант". "П'ята школа має талант".

Октябрь 2019 (9)
Сентябрь 2019 (7)