Офіційний сайт школи №5 » Новини » Вітаємо з Днем матері!
  • Дата: 8-05-2022, 08:27
8-05-2022, 08:27

Вітаємо з Днем матері!

В 2022 році День матері в Україні припадає на 8 травня.

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом.Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Нехай по щоках ніколи не біжать сльози, а в грудях горить гордість за дітей!