Офіційний сайт школи №5 » Новини » 22 січня День Соборності України
  • Дата: 20-01-2023, 11:11
20-01-2023, 11:11

22 січня День Соборності України

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.
Пропонуємо молодшим учням нашої школи взяти участь у нашому шкільному онлайн-квесті "Україна". Для цього вам потрібно скласти слово "Україна" з підручних засобів і надіслати фото своєму класному керівникові. Він зробить колаж, підпише фото і передасть естафету наступному класу.
22 січня День Соборності України 22 січня День Соборності України
Учнів 5-7 класів запрошуємо зробити колаж разом із своїм класним керівником з побажаннями до свята. Можна використовувати слова з картинки! Наснаги!
Для учнів 8-11 класів ми підготували цікаву онлайн-вікторину, обов'язково вкажіть своє прізвище, ім'я та клас.