Офіційний сайт школи №5 » Новини » Міжнародний день миру
  • Дата: 21-09-2023, 15:35
21-09-2023, 15:35

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи: флешмобом «Голуб миру», конкурс малюнків «Я за мир в Україні» та виховні години.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Міжнародний день мируМіжнародний день мируМіжнародний день мируМіжнародний день миру