Офіційний сайт школи №5 » ЗНО » Шановні випускники, батьки!
  • Дата: 20-05-2022, 17:39
20-05-2022, 17:39

Шановні випускники, батьки!

Категория: ЗНО

Шановні випускники,батьки! Адміністрація школи доводить до відома, що згідно з листом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти від 16.05.2022 04/01-155 на сьогодні всі учасники НМТ повинні були отримати номери сертифіката та пін-код для входу на інформаційну сторінку. Учасники,які не мають даних,можуть зателефонувати на гарячу лінію за номером +380972835194.

Для того,щоб здобувачі освіти мали змогу взяти участь у НМТ, необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО підтвердити на інформаційній сторінці з 20 травня по 7 червня бажання брати участь у тестуванні та вибрати населений пункт із переліку,у якому будуть знаходитись(або поблизу якого)на момент проведення НМТ. Ті, хто не підтвердять,на жаль, не зможуть брати участь у НМТ. У період з 21 червня по 7 липня необхідно буде обрати ще раз назву населеного пункту для проведення НМТ.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з'явиться можливість завантажити запрошення -перепустки,де буде зазначено дату,час, місце проведення тестування. Основна сесія буде проходити в період з 18 липня по 10 серпня. Інформацію про результати основної сесії буде розміщено на інформаційних сторінках до 12 серпня.