• Дата: 11-06-2015, 07:57
11-06-2015, 07:57

Презентація педагогічного досвіду вчителів.

Презентація педагогічного досвіду вчителів.Презентація педагогічного досвіду вчителів.Процес реформування системи освіти України потребує суттєвого оновлення змісту та технологій навчання математики, створення оптимальних умов для розвитку особистості в процесі навчання, тобто перехід на особистісно орієнтоване навчання. Сьогодні процеси гуманізації та гуманітаризації шкільної освіти внесли суттєві корективи в організацію навчання на уроках математики. Сучасний учитель повинен глибоко усвідомити, що важливою умовою ефективності педагогічного процесу є особистісно орієнтовані освітні технології, які враховують вікові та індивідуально-психологічні особливості учнів.

Метки к статье: Презентація педагогічного досвіду вчителів.

Архiв новин

Май 2022 (5)