• Просмотров: 1935
  • Дата: 7-12-2015, 10:21
7-12-2015, 10:21

День Збройних Сил України.

школа 5 славянскшкола 5 славянск2-4 грудня в загальноосвітній школі № 5 м. Слов’янська пройшли заходи із відзначення Дня Збройних Сил України.

2 грудня в стінах школи учні радо вітали представників Національної Гвардії України на урочистому концерті. По закінченні концерту учні школи від щирого серця подарували бійцям янголят, щоб захищали їх від всіх негараздів.

3 грудня учні та батьки школи взяли участь у міських урочистостях: благодійному ярмарку та конкурсі «Кращий козак». За підтримки батьків на ярмарку були представлені прекрасний, смачний каравай та незвичайні, найкрасивіші кекси. За надані страви висловлюємо щиру подяку Наталії Миколаївні Стасенко, матусі Валентина Стасенко, учня 10-А класу; бабусі та матусі Пронзович Серафіма, учня 2-В класу.