• Дата: 24-11-2017, 08:39
24-11-2017, 08:39

Ми всі різні, але нас єднає Україна.

Ми всі різні, але нас єднає Україна.22 листопада учні ЗОШ № 5 відвідали виставку виробів матеріального мистецтва народів України „Ми всі різні, але нас єднає Україна” у Краматорьскому хуожньому музеї. Там були представлені вироби з деревини, вишивки, ткацькі вироби, народні іграшки, картини народних майстрів. Учні, ознайомившись із культурою та ремеслами українців, отримали задоволення від побаченого.

Наступного дня дівчата поділились враженнями зі свіоїми однолітками, показали фото, обговорили, взяли ідеї для своєї подальшої творчості.

• Дата: 24-11-2017, 08:16
24-11-2017, 08:16

Стежками рідного краю

Стежками рідного краюВ рамках роботи гуртка «Стежками рідного краю» під керівництвом Павленко Інни Володимирівни з метою вивчення історії, природи, традицій та творчості відомих людей Донеччини, гуртківці відвідали міський музей. Це не перший похід учнів – гуртківців до даної установи. Музейні працівники розповідають цікаві факти про наш регіон, діти із превеликим задоволенням їх слухають, а топім на уроках та виховних годинах використовують отриманий матеріал.