• Дата: 16-10-2018, 08:40
16-10-2018, 08:40

День Захисника Вітчизни.

День Захисника Вітчизни.Протягом 09-12 жовтня в загальноосвітній школі № 5 проходила низка заходів, присвячених Дню Захисника та Дню козацтва. Заходами були охоплені учні всіх вікових категорій. Учні брали участь як у мистецьких, так і в спортивних заходах: фестиваль козацької пісні, спортивні змагання «Козацькі старти», зустрічі з військовими, участь у міському етапі військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»), святковий концерт, виховні години по класах із привітанням хлопців – майбутніх захисників.

• Дата: 16-10-2018, 08:25
16-10-2018, 08:25

Незабутня зустріч з військовими

Незабутня зустріч з військовимиНапередодні Свята Дня Захисника Вітчизни батьки 7-А класу вирішили організувати дітям зустріч з військовими. Найактивнішою виявилась бабуся одного з семикласників Людмила Іванівна Скорописова, яка і знайшла як вирішити це питання. Зустріч була незабутньою та цікавою. Семикласники підготували привітання для героїв. А ті, в свою чергу, влаштували їм цікаву розповідь із демонстрацією сучасного військового обмундирування. Дозволили, навіть, хлопцям та дівчатам приміряти його. Ця зустріч залишила у дітей та дорослих безліч позитивних емоцій. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

• Дата: 16-10-2018, 08:01
16-10-2018, 08:01

Фестиваль козацької пісні

В рамках святкування Дня Козацтва та Дня Захисника Вітчизни серед учнів молодшої ланки ЗОШ № 5 пройшов фестиваль козацької пісні. Діти тривалий час готувались до даного заходу: вчили пісні, готували костюми, козацькі символи. Свято вдалось на славу! Навіть дівчата не відставали від хлопців – почували себе маленькими козачками.

Фестиваль козацької пісні Фестиваль козацької пісні Фестиваль козацької пісні Фестиваль козацької пісні Фестиваль козацької пісні

Ноябрь 2018 (2)
Октябрь 2018 (8)