• Дата: 17-12-2019, 15:55
17-12-2019, 15:55

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСДень вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. 33 роки тому було побудовано об’єкт «Укриття», проектування і спорудження якого було здійснено за рекордно короткий строк — всього за півроку. Особливість і складність цього об’єкта полягала у відсутності як у вітчизняній, так і у світовій практиці досвіду подолання наслідків такої масштабної аварії. Об’єкт «Укриття» надав фахівцям час для напрацювання подальших важливих високотехнологічних рішень. В актовій залі нашої школи відбувся виховний захід присвячений цій події. Учні висловили подяку всім героям, які ціною власного життя та здоров’я 33 роки тому врятували майбутні покоління.

• Дата: 17-12-2019, 15:52
17-12-2019, 15:52

День Збройних Сил України в ЗОШ№5

День Збройних Сил України в ЗОШ№56 грудня в Україні святкувався День Збройних сил України. Цій події в нашій школі були приурочені висавка малюнків , уроки мужності по класах та військово-спортивна гра «Маю честь». Учні школи вітають всіх військових нашої країни.

Январь 2020 (1)
Декабрь 2019 (7)