• Дата: 3-08-2020, 16:29
3-08-2020, 16:29

ВИПУСК -2020 ВІДБУВСЯ!

ВИПУСК -2020 ВІДБУВСЯ!Першого серпня 2020 ороку на шкільному подвір’ї п’ятої школи відбулось урочисте зібрання. На ньому зустрілись випускники, щоб отримати довгоочікуваний, заповітний документ – свідоцтво про загальну середню освіту, як результат одинадцятирічної плідної, наполегливої праці; учителі, які самовіддано та з любов’ю багато років вели дітей дорогами знань та людяності; батьки, які востаннє привели своїх чад до школи. Різні емоції переповнювали присутніх: всі і раділи, і сумували і хвилювались водночас.

Під час свята привітали також і переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань з числа випускників.

Отже, перший рубіж подолано! Бажаємо нашим випускникам рішучих кроків, виважених рішень, нових звершень та перемог! Батькам – здоров’я та сил! Учителям – наснаги та успіхів в роботі!