• Дата: 6-04-2021, 09:17
6-04-2021, 09:17

Цікаві поради від психолога, рекомендації для батьків учнів, які навчаються за інклюзивною формою.

Категория: Інклюзивна освіта

Цікаві поради від психолога, рекомендації для батьків  учнів,  які навчаються за інклюзивною формою.Найважливіше для дітей – це увага їх батьків.  Приділяйте більше часу для спілкування з дитиною. Вислуховуйте її розповіді про школу, запитайте уточнюючі запитання. І пам’ятайте: те, що здається вам не дуже важливим, для вашого сина чи доньки може виявитися найбільш хвилюючою подією за весь день! Якщо дитина побачить ваш інтерес до її справ і турбот, вона обов’язково відчує вашу підтримку. Слухаючи її уважно, ви зможете зрозуміти, в чому малюкові потрібна ваша допомога, про що слід поговорити з учителем, що реально відбувається з дитиною після того, як ви прощаєтесь з нею біля дверей школи.

Зустрічайтеся з учителями, з класом знайомтеся, з навчальною ситуацією і шкільними правилами, будьте ближчими до школи разом з вашим першокласником. Ваше позитивне ставлення до школи і вчителів полегшить дитині період адаптації.